DRüya Tabirleri

Dedesini Görmek

Rüyada Dedesini Görmek

Rüyada dedesini görmek anlamı, beklentilerin gerçekleşmesine kılavuz eder. Rüya sahibi, istek ve arzularına kısa süre içerisinde teker teker kavuşacaktır. Kafasını bulandıran şeyler yavaş yavaş çözülecektir. Ayrıca rüyada dedesini gören kimse, güzel bir bebeğe sahip olur. Kişi evli ise ve çocuğu yoksa tez zamanda ve anda çocuk yapmak girişimlerine başlayacaktır. Doğacak çocuk nazara uğrayabilir.

Rüyada Dedesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada dedesinin öldüğünü gören kimse, iş hayatındaki isteksiz tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Beğenmediği bir işte çalışmaktan veya iş ortamından sıkılmasından dolayı kendisini işine veremeyecek ve bu durum patronun gözünden kaçmayacaktır. Rüya sahibi bu tavırlarından vazgeçmezse kısa süre sonra işinden olabilir. Daha dikkatli olmalıdır, işini kaybetmesi hayatını olumsuz yönde etkileyecektir.

Rüyada Ölmüş Dede Görmek

Rüyada ölmüş dedesini gören kimse, hayatında yeni başlangıçlar yapacaktır. Kendisine yepyeni, tertemiz bir sayfa açacak olan rüya sahibi, yanlışlarını artık yapmayacak ve daha bilinçli hareket edecektir. Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni arkadaşlar gibi yenilikler rüya sahibinin yaşamının değişmesine yardımcı olacaktır.

Rüyada Ölmüş Dede ve Ninesini Görmek

Rüyada ölmüş dede ve ninesini gören kişi, ailesi ile sorunlarını çözer. Ailenin büyüklerini rüyasında görmesi kendisine bir uyarı niteliği taşır. Ailesine saygı göstermesi gerektiği anlaşılır. Rüya sahibi de ailesine artık daha fazla değer verir ve ailesinden de aynı karşılığı görür. Rüyayı gören kişi, ailesinin isteklerini yerine getirmeye çalışır.

Rüyada Ölü Dedenin Dirilmesi

Rüyada ölü dedenin dirilmesi, rüya sahibinin yanlışlarına dikkat çeker. Rüya sahibi, hayatında yaptığı yanlışların farkında değildir. Rüyada dedenin dirilmesi de rüya sahibinin bu yanlışlarının farkına varması için bir uyarıdır. Kişi bu yanlışlarından dönmediği takdirde daha çok zarar göreceği işler yapacaktır. Bir an önce kendisine yeni uğraşlar bulmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com