DRüya Tabirleri

Dedikodu Yapmak

Rüyada Dedikodu Yapmak

Rüyada dedikodu yapmak, rüyayı gören bireyin, insanları sürekli kötüleyen ve insanlar hakkında gıybet eden kişilerden uzak durması gerektiğine ve yapılacak işlerde ortaya çıkacak sorunların ve sıkıntıların rüya sahibinin itibarına gölge düşüreceğine kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, dedikodu yapan kişilerle yapılacak işlerin ya da ortaklıkların hayır getirmeyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Dedikodu Duymak

Rüyada dedikodu duyan bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok kötü ve saygın kişiliğine zarar verecek durumlara düşeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Gıybet Etmek

Rüyada gıybet etmek, rüyayı gören bireyin, hanesindeki bolluk ve bereketin son bulacağına işaret edilir. Aynı zamanda ve anda, yapılan bütün iyiliklerin ve güzelliklerin boşa yapıldığına yorumlanır.

Rüyada Birinin Gıybetini Etmek

Rüyada birinin gıybetini etmek, rüya sahibinin, çok fakirleşeceğine ve çok zor durumlara düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Söylenti Görmek

Rüyada söylenti görmek anlamı, yapılacak bir işte ya da ortaya çıkarılan bir çalışmada yardımcı olan birisinden ihanet görmeye ve çalışmanın bozulmasıyla birlikte para ve zaman kaybına uğramaya işaret edilir. Aynı zamanda ve anda, uzun bir süreden beri tekrar eden bir hastalığın çok daha ağır ve şiddetli bir şekilde tekrar edeceğine kılavuztir.

Rüyada Kötülemek

Rüyada kötülemek, yaptığı iyiliklerden ve iyi bir insan olmasından ötürü övülmesi gereken birinin kötülenmesi Allah yolundan çıkmaya, kötü yola girmeye ve günahkar olmaya yorumlanır.

Rüyada Kınanmak

Rüyada kınandığını görmek anlamı, rüya sahibinin, çok küçük bir şey için bile para harcamaya yanaşmadığına ve yiyecek birşeyler alırken bile kırk kez düşündüğüne kılavuz edilir.

Rüyada Birini Kınadığını Görmek

Rüyada birini kınadığını görmek anlamı, iş hayatında ya da sosyal hayatta verilmiş olan bir sözün tutulmadığına tabir edilir.

Rüyada Din Kardeşini Kınanmak

Rüyada din kardeşini kınamak, rüya sahibinin kötü durumlara düşeceğine yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com