DRüya Tabirleri

Define Bulmak

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, rüyayı gören bireyin lüksüne düşkün, yaşamayı ve eğlenmeyi seven, yemeğe ve içmeye bayılan yani uzun lafın kısası yaşamayı bilen ve ondan tat almaya bakan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu lüksü maddi imkânlarının el vermesi sayesinde yaşayabildiğine rivayet edilir ve aynı zamanda ve anda bu rüya bireyin maddi anlamda çok daha güçlü bir kimse haline geleceğine yorulur.

Rüyada Define Bulduğunu Görmek

Rüyayı gören bireyin ticaret ehli bir kimse olması sayesinde hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sahip olduklarının da ayrıcalıklarını yaşamayı bileceğine işaret eder. Rüya sahibinin zengin olduğu halde cimrilik eden kişilerden olmadığına, parasını mutlu olmak ve hayatın zevklerinin tadına varmak için kullandığına tabir edilir.

Rüyada Define Bulup Satmak

Rüya sahibinin tabir yerindeyse altın yumurtlayan tavuğunu kesmesi nedeniyle zarar edeceğine, fakirleşeceğine, yokluk içinde yaşamak zorunda kalacağına ve sahip olduğunun kıymetini sonradan anlayarak kafasını taşlara vuracağına alamet eder. Kişi, ekmek teknesini başkasına kaptıracak bir hataya düşecek demektir.

Rüyada Define Çıkarmak

Rüyada define çıkarmak da define bulmak gibi yorumlanır. Rüya sahibinin hali vakti yerinde kimse olması sayesinde hayatta istediği ve dilediği gibi yaşama şansına sahip olduğuna, çalışmalarının karşılığını bundan sonra da bolca alacağına ve zenginliğinden bir şey kaybetmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Define Altın Bulmak

Rüyayı gören bireyin iş hayatında çok önemli fırsatlar yakalayacağına bu sayede çok güzel ve önemli işler yaparak büyük oranda gelir elde edeceğine, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına işaret eder.

Rüyada Gömü Bulmak

Başarı, sağlık, mutluluk, huzur ve bir ömür rahat yaşamaya yetecek anlamda maddi güç olarak kabul edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim