DRüya Tabirleri

Delik Görmek

Rüyada Delik Görmek

Rüyada delik görmek anlamı, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin hayatının olumlu ve hayırlı şekilde ilerlemeye başlayacağına ve yaşamında meydana gelecek değişikliklerin kendisine kazanç, huzur, mutluluk, sağlık ve bereket getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığında amaçlarının tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, bireyin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine kılavuz eder.

Rüyada Delik Çorap Görmek

Rüyayı gören bireyin geçim sıkıntısı çektiğine, alım zorluğu yaşadığına, eline geçen üç kuruşla anca ev kirasını ve faturalarını yatırabildiğine ve hiçbir lüksünün olmadığına rivayet edilir. Rüya sahibinin maddi anlamda çok zor durumda olduğuna, parasız günler geçirdiğine ve fakirlik çektiğine yorulur.

Rüyada Delik Duvar Görmek

Rüyayı gören bireyin gelecekle ilgili planlarında ve yatırımlarında hiç hesap etmediği, beklemediği ve hazırlıklı olmadığı durumlarla karşılaşacağına ve ne yapacağını bilemez duruma düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Delik Tencere Görmek

Rüyayı gören bireyin çok çalışmasına rağmen ekmeğinin ve kazancının bereketli olmadığına kılavuz eder. Rüya sahibinin ne yaparsa yapsın yine de gelirinin giderlerini karşılamaya yetmediğine bu durumunda kendisini sıkıntıya düşürdüğüne tabir edilir. Hane içindeki geçim sıkıntısını ve huzursuzluğu gösterir.

Rüyada Delik Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören bireyin canın sıkılmasına, keyfinin kaçmasına, sağlığının da bozulmasına neden olacak bazı durumlarla karşı karşıya kalacağına, kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Delik Halı Görmek

Rüyayı gören bireyin işlerinde zarar edeceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına yorulur. Rüya sahibinin ticarette umduğunu bulamayacağına deyim yerindeyse bilgisini ve maddi gücünü aşacak adımlar atacağına ve böylece başarısız olacağına kılavuz eder.

sizlere www.medyum.net farkıyla sunulmuştur. Türkiye’nin en iyi medyum sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim