DRüya Tabirleri

Demir Merdiven Görmek

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada demir merdiven görmek anlamı, çalışma hayatının zorluklarına ve bireyin aşırı gayret sarf edecek olmasına, her işin altından kalkmak için mücadele vereceğine alamettir. İş alanında rekabetin yükseleceği bir döneme de alamet olan rüya, kariyer hırsı içinde olan kişilerin karşılarına pek çok zorluk çıkacağını ancak yine de yollarından ve mücadelelerinden yılmayacaklarını, kendilerine olan güvenlerini tazeleyerek bir sonraki aşamaya geçeceklerini bildirir. Güçlü bir kişilik gösteren rüya sahibinin çevresi tarafından azmi nedeniyle tebrikler alacağını, göreceği takdirin kişide gurur verici duygulara yol açacağını ve motivasyonunu artıracağını bildirir. Bu rüya aynı zamanda ve anda herkesin yapamazsın dediği bir işi hakkıyla yapmak ve büyük başarı elde etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Paslı Demir Merdiven Görmek

Ailesinin tüm uyarılarına rağmen eskiden yaptığı hataları tekrarlayan, nasihatleri dinlemeyen ve geçmiş tecrübelerinden gereken dersi almayan kişilerin karşılaşacağı zorluklara alamettir. Paslanmış demir merdiven iş yaşamında eski usul çalışmanın bireyin gelirini düşüreceğini, acilen bir yenilenme içine girmesi gerektiğini de bildirir. Aile hayatında uzlaşmaz tavırlar içinde olan büyüklerle çıkacak sevimsiz tartışmaların kişide gönül kırgınlığına neden olacağına da yorulur.

Rüyada Demir Merdivenden İnmek

Çöküş ya da gerileme dönemine giren iş sürecinin yarattığı gergin ve huzursuz ruh halinden dolayı aşırı agresif davranan rüya sahibinin sevdiklerini kıracağı anlamına gelir. İşlerin ters gitmesinde kendisini suçlayan kimselerin içinde bulundukları çevreye ve ortama da bakmaları gerektiğini, yeni bir çıkış yolu bulmak için başlangıç noktasına dönmelerinin en doğrusu olacağını da işaret eder.

Rüyada Demir Merdiven Görmenin Psikolojik Yorumu

Babaya duyulan güven, erk duygusunun baba figürü ile özdeşleştirilmesi anlamına gelir. Kişinin yaptığı her şeyi babası veya örnek aldığı bir erkek gibi yapmaya çalışmasının da işareti olan rüya, kendine olan güvenin yüksekliğine, gözü kara şekilde davranıldığına ancak zaman zaman bireyin boyundan büyük işlere kalkışmasından dolayı içine kapanık bir hale geleceğine de alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu