DRüya Tabirleri

Demir Parmaklık Görmek

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada demir parmaklık görmek anlamı, rüya sahibinin zor bir hayatı olacağına ve yaşamının sürekli mücadele etmekle geçeceğine işaret eder. Çok ağır şartlarda, uzun saatler çalışmaya, ayakların ve ellerin nasır tutmasına, belin bükülmesine ve saçların ağarmasına işaret eder.

Rüya sahibinin ekmeği tabir yerindeyse aslanın ağzından değil midesinden aldığına, çok meşakkat çektiğine ve zahmet girdiğine rivayet edilir. Buna rağmen, bireyin elindekilerle yetinen, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen kimse olması sayesinde huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek anlamı, rüya sahibini hayra götürecek olayların yaşanacağına, bireyin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına işaret eder. Tatlı dilli, hoş sohbet kimse olmaya böylece çok değer görmeye ve sevilmeye işaret eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek anlamı, toplumu düzenleyen, insanların arasındaki ilişkileri yöneten ve onları disiplin içinde tutan yönetimin o yerde üstün olduğuna ve adaletin er ya da geç yerini bulacağına işaret eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek anlamı de yine kanunun üstünlüğüne, kuralların kesin ve net çizgilerle belirlenmiş olmasına tabir edilir. Toplumun güvenliğinden sorumlu olan güçlerin varlığına kılavuz eder.

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada te örgü görmek anlamı, rüya sahibinin bir görev için yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalıp gurbete gideceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına alamet eder.

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Rüyada dikenli tel görmek anlamı, bireyin içine sinmeyen ve bir türlü aklının almadığı, anlamakta ve çözmekte zorlandığı bir takım meseleler olduğuna yorulur. Bir yandan da özel hayatın kutsallığı ile değerlendirilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu