DRüya Tabirleri

Demlik Görmek

Rüyada Demlik Görmek

Rüyada demlik görmek anlamı, rüyayı gören kişiyi sevmeyen, çekemeyen ve iyiliğini istemeyen kişilerin bir araya gelerek onun hakkında konuşmalarına, onu kötülemelerine, karalamalarına ve ayağını kaydırmak için çabalamalarına rivayet edilir. Art niyetli kişilerin el ele vererek ortak şekilde hareket etmeleri anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, nankörlük ve vefasızlık göreceğine tabir edilir.

Rüyada Demlik Yıkamak

Rüyayı gören bireyin kendisine mutluluk, hayır ve iyilik getirecek adımlar atacağına ve tabiri caizse ayağına dolanan art niyetli, kem gözlü, kötü düşünceli kimselerden de arınacağına işaret eder. Kişi, bu kimseleri hayatından çıkarmakla yarınları için en isabetli kararı almış olacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Demlik Almak

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüyayı gören bireyin aile yaşantısında aradığı sıcaklığı, birliği, bütünlüğü, dayanışmayı ve huzuru yakalayacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hane içinde tabiri caizse tıkırının yerinde olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Demlik Kırılması

Rüyayı gören bireyin uğursuzluk yaşayacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağına ve bu durumun hem sosyal hem de özel hayatına yansıyacağına, bireyin de üzgün ve mutsuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Demlik Temizlemek

Rüyayı gören bireyin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde yaşamında olumlu değişiklikler olacağına, hanesindeki tüm sıkıntıların, dertlerin ve problemlerinin çözüleceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendisine hayır, uğur, bolluk ve bereket getirecek adımlar atacağına yorulur.

Rüyada Demlikte Çay Görmek

Helal yollardan ekmek kazanmaya, sadaka ve zekât vermeye kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin Allah ’ın kendisine nasip ettiği sayısız nimetten ve yüklü kazançtan dolayı ona olan şükran borcunu bu yolla göstermeyi hayatının sonuna kadar görev bileceğine rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu