DRüya Tabirleri

Deniz Kumu Görmek

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada deniz kumu görmek anlamı, aşırı şüpheci ve tedirgin yaklaşımların kişiyle sosyal çevresi arasında bozulmalara yol açacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına işaret eder. Aşırı evhamlı bir durum içinde bulunulması yüzünden karşılaşılan sorunlara mantıksal açıdan yanıtlar bulmakta zorluk çeken rüya sahibinin her olayın altında bir sebep aramasına ve insanların kendisine kötülük yapacağına inandığına da alamettir. Gereksiz kuşkular içinde olmaktan uzak kalınması gerektiğine ve ruhsal açıdan dinlenerek bireyin kendisini yeniledikten sonra kaldığı yerden devam etmesine dair uyarılarda bulunan bir rüyadır.

Rüyada Denizden Kum Çıkarmak

Deniz kumu çıkarmak küçük olayları büyütmek, yanlış işlerin peşinde koşmak ve geleceğe dair net bir görüş sahibi değilken hareket edip zarara uğramak anlamına gelir. Hayal edilen, beklenti sahibi olunan konularda bireyin elinin boş çıkacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına ve özellikle ticaretle uğraşan kişilerin maddi sorunlar nedeni ile itibar açısından zarara uğrayacağına da alamet eder. Gereksiz işlerle uğraşmak nedeni ile bireyin hem zaman hem de para kaybına uğradığına ve sorumluluklarını da ihmal ettiğine tabir edilir.

Rüyada Deniz Kumuna Gömülmek

Boğazına kadar deniz kumuna gömüldüğünü gören kimseler sağlık sorunları yaşarlar ve bu sorun uzun süre bireyin iş hayatını sekteye uğratır. Maddi konularda inisiyatifi elden kaybetmek, aile içinde gerekli kararları alamamak ve pasif bir hayat yaşamak anlamına gelen rüya onur kırıcı davranış ve sözlere maruz kalmak şeklinde de yorumlanır. Kişinin kısmetinin kapanması sonucu işlerin de durağanlaşacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına alamettir.

Rüyada Deniz Kumu Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinde yaşadığı kötü olaylar neticesinde hayatındaki herkese şüpheyle bakan ve kimseye yakın olamayan kişilerin ruhsal durumlarına dair bilgiler veren bir rüyadır. En basit olayların bile içinden çıkamayan, analitik düşünceye sahip olamayan kişilerin kendilerini soyutlamış şekilde yaşadıklarının da göstergesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu