DRüya Tabirleri

Deniz Taşması Görmek

Rüyada Deniz Taşması Görmek

Rüyada deniz taşması görmek anlamı, güvensizlik dolu ilişkileri ve bireyin duygusal manada çok karmaşık bir döneme girdiğini, bu süreçte alınacak kararların genellikle kişi için olumsuz gelişmelerle sonuçlanacağını bildirir. Keskin cümleler kurmaktan ve ani kararlar vermekten uzak durmak gerektiğini de hatırlatan rüya, maddi açıdan yapılacak girişimlerde para kaybına uğranacağının ikazını da verir. İyiye yorulmayan rüya maddi açıdan büyük iniş çıkışların yaşanacağı ve bireyin üzerinde durduğu zeminin son derece kaygan olduğunu, hassasiyetin artacağı, kuşkuların çoğalacağı bir döneme işaret eder. Pek çok zaman sabır gösteren rüya sahibinin öfkesine yenik düşeceğini ve yakın çevresini kıracak sözler sarf edeceğini bildirir. Bekar kimseler için fırtınalı beraberlikler yaşayacaklarını ve bir türlü sonuca ulaşmayan bu ilişkide bireyin çok büyük hayal kırıklıkları yaşayarak gönül kapılarını uzun süre herkese kapatacağını tabir eder.

Rüyada Deniz Taşmasından Kaçmak

Son anda bir felaketten, bir uğursuzluktan kurtulmak ve büyük bir ders çıkarmak anlamına gelir. Kişiyi yanlış yönlendiren insanlar olduğuna ve başarısını çekemeyen, ayağının tökezlemesini bekleyen kişiler olduğuna da alamet eder. Bir tehlikeyi bildiren rüya, gereksiz meydan okumaların kişiye zarar vereceğini, bu dönemde güçlü duruşun ve sabrın riskleri bertaraf etmekte yardımcı olacağını kılavuz eder.

Rüyada Deniz Taşmasında Boğulmak

Büyük bir acının, maddi, manevi kayıpların işaretidir. Her açıdan kişiyi darmadağın edecek bu dönemde sevilen kişilerden gelecek kötü haberlerin artacağını, ölümlerin ve kazaların söz konusu olacağını ve bireyin dirayetli davranarak bu süreci geçirmesi gerektiğini bildirir. Sınavlardan istenilen sonuçları alamamak, işten atılmak ve yüreğe çöken ağırlıktan kurtulamamak anlamlarına da gelir.

Rüyada Deniz Taşması Görmenin Psikolojik Yorumu

Endişelerle dolu bir kişiliği, kendinden emin olmakta zorluk çekildiğini ve rüya sahibinin aşırı vesveseli, karamsar şekilde hareket ettiğini sembolize der. Korkuların büyüdüğünü ve geçmişte yaşanan kötü olayların bugüne de olumsuz yansıdığını, yeni ilişkiler kurmakta çekingen davranıldığını bildirir. Histerik bir ruh halini ve huzursuzluğu da ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu