DRüya Tabirleri

Deniz Üstünde Yürümek

Rüyada Deniz Üstünde Yürümek

Rüyada deniz üstünde yürümek, hayatın belli bir dengede ve huzur içinde geçeceğine, yeni deneyimler elde edileceğine ve alınacak olumlu kararları işaret eder. Rüya sahibinin nihayet iş için gerekli düzenlemeleri yapabileceğini, harekete geçmek için tüm şartların uygun olduğunu bildirirken, içgüdülerle davranıldığı takdirde başarıya ulaşmanın kaçınılmaz olacağına yorumlanır. Geçmişte yapılmış iyiliklerin bireyin en zor zamanında karşısına çıkarak duygusal anlar yaşanmasına vesile olacağına, dara düşen, maddi sıkıntı çeken kimselerin aile ve akrabalarından beklemediği oranda büyük bir destek göreceğine tabirdir. Adaletli bir yaşam sürüleceği gibi, haksızlıklara uğramadan yola devam etmek demektir. Eğitim hayatındaki kimselerin bazı yanlışlardan dönerek okul hayatlarına gereken ehemmiyeti göstereceklerini ve ailelerini mutlu edeceklerini ifade eder.

Rüyada Denizde Yüzmek

Kurulan hayallerin bireyin çabalarıyla gerçek olacağına ve yaşanan eğitim problemlerinin son bulacağına, bu dönemde kurulan ortaklıkların çok uzun yıllar sorunsuz şekilde süreceğine kılavuztir. Merhamet görmek anlamı, özgürlüğüne kavuşmak gibi anlamlara gelen rüya, başka bir şehirden ev almak, sıkıntılı süreçleri atlatarak yepyeni bir hayata başlangıç yapmak demektir. Yeni hevesler peşinde koşulacağına, kişiye iyi gelen hobilere vakit ayrılarak mevcut stresin azaltılacağına da yorulur.

Rüyada Denizde Yürüyen İnsanlar Görmek

Henüz istenilen düzeyde başarı sağlanamadığını ancak bireyin kendisine belli hedefler koyarak ve alanında başarılı kişileri takip ederek öğrenme sürecini tamamlamasıyla istediği noktaya ulaşabileceğini işaret eder. Yakın çevreden sevilen kimselerin işlerinde yükselişlerine, ev veya değerli mal aldıklarına dair haber gelmesi demektir. Her türlü zor koşulda ayakta durulacağına ve kötü günlerde bireyin en büyük desteğinin maneviyatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Deniz Üstünde Yürümenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisine yapılan haksızlıklar olduğuna, çevresindeki kişilerin önyargılı hareket ettiklerine olan inancını temsil eder. Gerçekleri ve içinde bulunulan koşulları tam anlamı ile değerlendiremeyen kişilerin iç dengesizlik yaşadıklarını ve özellikle duygu, düşünce dünyalarında tutarsız bir imaj çizdiklerini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu