DRüya Tabirleri

Denizaltı Görmek

Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada denizaltı görmek anlamı, rahatlığa, önemli olmayan, üzerinde durulmayacak, gülüp geçilecek konulara,  zorluk yaşamamaya, masa başında çalışıp, kolaylıkla para kazanmaya kılavuz eder. Güzelliklerle geçecek bir hayata kılavuz eder. Şans, uğur ve kısmete işaret eder. Hayırlı olacak fırsatlar yakalamaya tabir edilir. Bu rüya bazen de gün yüzüne çıkmamış ve henüz aydınlanmamış meselelerin ortaya çıkıp, bireyin müşkül durumlarda kalacağına işaret eder.

Rüyada Denizaltı Gemisi Görmek

Rüyada denizaltı gemisi görmek anlamıle, denizaltı görmek anlamı aynı anlama gelir ve rüyayı gören bireyin güzelliklerle, hayırlı olacak olaylarla ve iyi kimselerle karşılaşacağına kılavuz eder. Rahat ve kolay bir hayat yaşamaya, huzurlu ve mutlu olmaya yorulur. Ayrıca sırların açığa çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Denizaltına Binmek

Rüyasında denizaltına bindiğini gören kişi, işlerini yoluna koyacak, hayatındaki karışıklıkları giderecek, kararsız kaldığı konularda sağlıklı adımlar atma girişiminde bulunacak, işlerini büyütecek ya da daha iyi iş teklifleri alıp, bu şansı en doğru şekilde değerlendirerek rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Batık Gemi Görmek

Rüyada batık gemi görmek anlamı, selamete kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören bireyin dertlerinin, sıkıntılarının ve sorunlarının çok geride kalacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinizinkarşılığını bulacağına ve hayatının geri kalanında yüzünün güleceği ile ifade edilir.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyada çapa gören bireyin beyhude hayallere kapıldığı için oradan oraya sürüklenip, heba olacağına ve sonunda da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, kendisinin de inanmadığı bazı duygular ve düşünceler içinde olacak, bunlardan yana hayır göremeyeceği için boş yere üzüldüğüyle kalacak demektir.

Rüyada Sualtı Şehri Görmek

Rüyada sualtı şehri görmek anlamı, rüya sahibinin ortak bir amacı gerçekleştirmek ve beyin fırtınası yapmak için, kendisiyle aynı fikirde olan kimselerle bir araya geleceği anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara