DRüya Tabirleri

Denizde Boğulmak

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve ahlaklı biri olmasına rağmen yapacağı bir hata ya da yakalanacağı bir bağımlılık yüzünden çok kötü şeyler yapacağına ve kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde kötülük yapmaya başlayacağına kılavuz eder.  Ve rüya sahibi, eğer kendisini toparlamazsa hem çok sevdiği ailesini hem de hayatını kötü bir noktaya götüreceğine işaret eder. Ayrıca, rüyada denizde boğulmak, şehit düşmeye de tabir eder.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Çekilen bir hastalıktan ötürü artık sona gelindiğine, sağlığın bozulmasına, vefat etmeye ve çok büyük sorunlarla karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyayı gören bireyin, uzun zamanda ve andan beri hayalini kurduğu, gerçekleştirmeyi çok istediği bir arzusuna en kısa zamanda ve anda kavuşacağına alamet eder. Çok büyük başarı elde etmeye ve yüklü miktarda para kazanmaya rivayet eder. İlimde ve sanatta çok güzel ve hayırlı işler yaparak insanlar tarafından sevilmeye de kılavuz eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Görmek

İşten güçten el etek çekildiğine, sorunların görmezden gelindiğine ya da üzerinin örtüldüğüne ve sürekli sefa sürüldüğüne, sürekli eğlenildiğine ve neredeyse dünya hayatına dalıp ahiretten ve cennetten vazgeçildiğine tabir eder.

Rüyada Denize Düşmek

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir durumun ardından eline yüklü miktarda bir para geçeceğine ve bu sayede işlerinde çok büyük ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada Denizde Boğulmaktan Kurtulmak

Uzun bir zamanda ve andan beri yalnız olan rüya sahibinin, kendisine uygun, alçak gönüllü, sevecen ve çok iyi bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ve bu sayede çok mutlu olacağına kılavuz eder.

Rüyada Deniz Görmek

Olumlu ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. İstenen ve amaçlanan her şeyin gerçek olacağına ve hayal edilen her şeye kavuşulacağına rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu