DRüya Tabirleri

Denizin Yükselmesi

Rüyada Denizin Yükselmesi

Rüyada denizin yükselmesi, bireyin aile hayatında tansiyonun giderek yükseldiğini, geçmişten gelen sorunların yeniden gündeme gelmesinden kaynaklanan gerginliklerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Denizin kabardığını gören kimse, kendisini içinden çıkılması güç bir durumda bulurken, bazen de rüya sahibinin kendisini yeteri kadar ifade edemediğinden dolayı iletişim sıkıntıları çektiğine, bu nedenle işinde tartışmalar yaşandığına, hak ettiği mevkiye erişemediğine yorumlanır. Denizin yükselmesi, evli kişiler için eşleri ile yapacakları kavgalara ve ayrılıkların gündeme gelmesine, nişanlı kimselerin nişan atacağına yorumlanır.

Rüyada Denizin Alçalması

Uzun süredir devam eden tartışmaların son ereceğine, küs kimselerin barışacağına, bireyin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına yorumlanır. Borcu olanların maddi açıdan rahata ermelerine de yorumlanan rüya aynı zamanda ve anda hasta kişilerin de şifa bularak eski hayat düzenlerine yeniden kavuşacakları anlamına gelir.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı olaylar karşısında sabır gösterdiğini ancak bu duruma daha fazla dayanamayacağına işaret eder. Büyük kavgaların ve ayrılıkların yaşanacağına tabir edilen rüya aynı zamanda ve anda çok büyük mücadeleler içine girileceğine de yorumlanmaktadır. İslami açıdan ise bireyin başına gelecek kötü bir olayın varlığına tabir olurken, bu olayın sonucunun kişi için son derece hayırlı olacağına da kılavuztir. Taşan denizin suları temiz ve berrak ise büyük paralar kazanılan bir iş sahibi olunacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına tabir edilir. Devlet işlerinde çalışan kimseler için temiz bir denizin taştığını görmek anlamı yönetici konumuna yükselmek anlamına gelir.

Rüyada Denizin Yükselmesi Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak yoğun baskı altında yaşayan kişilerin sabırlarının taşma noktasına geldiğinin sembolik halidir. Rüyasında denizin taştığını gören kimse yaşadığı haksızlıklara boyun eğmekten vazgeçip, hakkını arama yoluna gider. Bu rüya, kişilerin gerçek yaşamlarında başkalarının sorumluluklarını da sırtlanan ancak bu durumdan yeteri kadar sıkılan ve değişiklik yapmak üzere olan bir ruh halini de sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu