DRüya Tabirleri

Depo Görmek

Rüyada Depo Görmek

Rüyada depo görmek anlamı, rüya sahibinin ev hayatına, evinin kilerine ve aile bireylerine tabir edilir. Hayırlara alamet eder. Güzel bir yaşam sürmeye, sağlıklı olmaya ve keyif içinde yaşamaya kılavuz eder. Kişinin, ekmeğinin hiç eksilmeyeceği huzurunun kaçmayacağı aile içindeki geçiminin bozulmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi evlilik hayatında çok mutlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Boş Depo Görmek

Bir bireyin rüyasında boş bir depo görmesi o bireyin kafasında ticarete atılmakla ya da ticaretini geliştirmekle ilgili bazı düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının fırsatı sayılacak kadar önemli ve büyük bir kısmet elde edecek bu sayede düşüncesini gerçekleştirmeyi başaracak demektir.

Rüyada Dolu Depo Görmek

Rüyada dolu depo görmek anlamı, çok hayırlıdır. Rüyayı gören bireyin zenginliğinin her geçen gün artacağına, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına rivayet edilir. Herkesin iç geçireceği ve özeneceği kadar lüks, konforlu ve güzel bir hayat yaşamaya, dünyanın her türlü zevkini tatmaya kılavuz eder.

Rüyada Gıda Deposu Görmek

Rüyada gıda deposu görmek anlamı ya da yiyecek ve içecek dolu bir gıda deposu görmek anlamı rüya sahibinin kasasının ve cüzdanının her daim dolu olacağına, kazancının hiç azalmayacağına bilakis çalıştığının karşılığını almayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine bir ömür yetecek kadar sermayesi olacağı ile açıklanır.

Rüyada Soğuk Hava Deposu Görmek

Rüyada soğuk hava deposu görmek anlamı, bireyin çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına tabir edilir. Rüyayı gören bireyin bir eli yağda, bir eli balda bir hayat süreceği ve yaşamın tadını doyasıya çıkaracağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek anlamı, zoru başarma kudretine sahip olmaya yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu