DRüya Tabirleri

Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek anlamı, rüya sahibinin hayatında bazı farklılıklar olacağına ve bireyin hayatının bambaşka yerlere doğru gideceğine rivayet edilir. Sürpriz gelişmelere, yeni ve farklı kararlara tabir edilirken rüya sahibinin geleceği ile ilgili hayırlı adımlar atacağı anlamına da gelir. Rüyada deprem olduğunu görmek anlamı, hiç beklenmedik ve ansızın yaşanacak olaylara alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu hissetmek de rüyada deprem olduğunu görmek anlamıle aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören bireyin hayatı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında kalan ve tamamen doğal olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağına kılavuz eder. Rüyada deprem olduğunu hissetmek, hayat içerisinde çok iyi ve çok büyük bir değişiklik yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek

Rüyada deprem olduğunu görmek anlamı ve dua etmek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği büyük yeniliklerin çok hayırlı işlere vesile olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına ve insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına tabir eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmak, rüyayı gören bireyin, işinde gerçekleştirdiği büyük yeniliklerin ileriki dönemlerde başına büyük bir bela getireceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi atılımlar yapacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok büyük ve saygın biri olma yolunda ilerleyeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Büyük etki yaratacak bir haberin duyulması anlamına gelir. Duyanları ilk etapta rahatsız edecek ve endişeye düşürecek sonra da etkisi gittikçe azalacak, insanlar tarafından da kabullenilecek bir haber demektir. Rüyada evde deprem olduğunu ve duvarların yıkıldığını görmek anlamı, başlanılan bir işin ilerleme sürecinde tıkanması nedeniyle yarım kalmasıdır. Rüyada evde deprem sırasında yangın çıktığını görmek anlamı, ailede ya da işinde yeni bir sürece girileceğine bundan dolayı yaşanacak sancılı günlere yorulur.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Kurtulmak

Zafer adına her şeye katlanmayı göz almaya bu nedenle hedefler üzerinde yoğunlaşmaya, yorulmaya, ezilmeye, sıkıntı ve zorluk çekmeye işaret eder. Rüyayı gören bireyin bu zorlu mücadelede varlığını ispat ederek devamlılığı konusunda ne kadar kararlı olduğunu da göstermiş olacağına yorulur. Rüyada depremden kurtulan insanlar görmek anlamı, kalabalıkların toplanmasına ve deyim yerindeyse çevredekilerin seyre gelmesine neden olacak toplumsal bir vakanın gerçekleşmesi demektir.

Rüyada Büyük Deprem Olduğunu Görmek

Kısa sürede yayılacak ve insanlar tarafından günlerce üzerinde yorum yapılacak ya da hüküm verilecek bir olayın yaşanmasına kılavuz eder. Rüyada büyük deprem olduğunu ve herkesin kaçıştığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin bir öneride bulunması lakin bu önerinin kimse tarafından dikkate alınmaması bu kimselerin sonrasında pişmanlık duyacağı bir vakanın yaşanması anlamına gelir. Rüyada büyük depremde insanların öldüğünü görmek anlamı, birden fazla insanı üzecek bir olayın yaşanmasıdır. Örneğin; bir işyerinin ya da fabrikanın iflas etmesi ya da sülalenin en sayılan ve en sevilen büyüğünün vefat etmesi gibi.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyayı gören bireyin çok sevdiği yakın arkadaş ya da akrabası olan çiftlerin ayrılmalarına yorulurken aynı zamanda ve anda yapılacak dedikodulara alamet eder. Olumsuz ve hayırsız gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. Rüyada başkasının evinde depremde evin yıkıldığını ve insanların göçük altında kaldığını görmek anlamı, trafik kazası olması demektir. Rüyada başkasının evinde deprem olduğunu ve ortalığın tozdan, dumandan görünmediğini görmek anlamı, ileriye yönelik yapılacak bazı işlerin meçhule gideceği hissine kapılarak umudunu yitirmektir.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek

İyi niyetlerin kişiye zarar vereceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına yorulur. Rüyada camide depremde caminin yıkıldığını görmek anlamı, Allah adına yapılacak bazı işlerin kötü ve art niyetli kimseler tarafından su istimal edileceğine işaret eder. Rüyada camide depremde minarenin yıkıldığını görmek anlamı, cami hocasına ya da kendisine sığınılan ve inanılan kutsal sayılan bir büyüğe gelecek zevale kılavuz eder.

Rüyada Evdeyken Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada evde uyurken deprem olduğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin bilmediği ve farkında olmadığı bir meselenin farkına varması anlamına gelir. Rüyada evde duş yaparken deprem olduğunu görmek anlamı, rüya sahibinin elinde olmadan utanmasına neden olacak bir duruma düşmesine alamet eder. Rüyada evde televizyon izlerken deprem olduğunu görmek anlamı, bireyin keyifli olduğu bir anda canının sıkılmasına neden olacak bir olayın gerçekleşmesi demektir.

Rüyada Gemide Deprem Olduğunu Görmek

Korkulu anlar yaşamaya ve deyim yerindeyse yüreklerin ağza gelmesine yorulur. Rüya sahibi ve çevresindekiler kötü anılar arasında yer alacak bir olayın içinde olacak ve can güvenliği için büyük kaygılara kapılacaktır. Rüyada gemide deprem olduğunu ve geminin battığını görmek anlamı, sorunlu günler yaşamaya ve bu nedenle kendini rahat hissedememeye, sıkılmaya, bunalmaya ve düşünceli hallere gelmeye kılavuz eder.

Rüyada Okulda Deprem Olduğunu Görmek

Dört duvar arasında kalması gereken sırları başkalarına veren ve bu şekilde aile bireylerine büyük zarar getiren bir bireyin varlığına yorulur. Rüyada okulda deprem olduğunu haber duymak, rüyayı gören bireyin, yapmak istediği şeyleri yani hayalini kurduklarını gerçekleştirmeden önce kimseye söylememesi gerektiğine, eğer kendisini tutamayıp etrafındaki bir kişiye söylerse amaçlarına ulaşmak için çıktığı yolda birçok engelle karşılaşacağına ve daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalacağına alamettir.

Rüyada Namaz Kılarken Deprem Olduğunu Görmek

Yapılacak hatalara yorulur. İş konusunda yol gösterici konumunda olan bir kişiye karşı kırıcı bir davranış sergileneceğine, bu yüzden bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine kılavuz eder. Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu görüp dua etmek, kendisini yaptığı işin ustası diye tanıtıp insanları dolandırıp emeklerini çalan bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bu bireyin yaptığı kötülüklerin ortaya çıkarılması sayesinde birçok bireyin desteğinin alınacağına ve bu kişiden zarar görenlerin zararlarının telafi edileceğine alamettir.

Rüyada Kabe ’de Deprem Olduğunu Görmek

Çok sevilen ve sayılan bir halk büyüğünün uzun zamanda ve andan beri yaşadığı bir hastalıktan ötürü son nefesini vermesine, bu acı haberin kendisini seven ve değer veren herkesi çok üzeceğine, bu bireyin ardından çok dua edileceğine ve kendisinin her daim kendisinin sevgi ve rahmetle anılacağına alamettir. Rüyada Kabe ’de deprem olduğunu ve insanların kaçtığını görmek anlamı, çok sevilen bir kişi için verilen emeklerin heba olacağı, uzun bir süreden beri yaşanan bir birlikteliğin biteceği, iyilik bilmez bir kişi ile muhatap olunacağı, bu kişi ile yapılacak bir işte büyük zarara uğranacağı ve büyük bir kalp kırıklığı yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Bir Yerde Deprem Olduğunu Görmek

Anne ya da babanın hasta olduğuna, bu hastalık yüzünden büyük üzüntü duyduğuna, yakın bir zaman içinde kötüleşmesi sebebi ile hastaneye kaldırılacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi metotlerinin kullanılacağına ancak iyileşmesi için daha uzun bir sürenin gerektiğine yorumlanır. Rüyada iş yerinde deprem olduğunu görmek anlamı, henüz yeni tanışılmış bir kişi ile yakın bir arkadaşın ya da akrabanın tavsiyesi ya da önayak olması sebebiyle bir ortaklık kurulacağına, bu bireyin yaptığı bazı üç kağıtçılıklara tanık olunacağına, ortaklığı bitirme kararı alınacağına ancak geç kalınmış olunacağına kılavuz eder.

Rüyada Asansörde Deprem Olduğunu Görmek

İş hayatında çok iyi bir noktaya gelindiği bir dönemde yapılan bir proje ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, bu haberle birlikte kazanılmış olan birçok başarının kaybedileceğine, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına işaret eder. Rüyada asansörde deprem olduğunu görmek anlamı ve sıkışmak, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, bu tartışmadan zararlı çıkılması sebebiyle iş dünyasında sahip olunan prestijin heba olacağına ve başarılara gölde düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile hayatı ya da iş hayatı içinde yaşanan ve rüyayı gören kişiyi hem maddi hem manevi olarak çok hırpalayan bir olayın gerçekleşmesi ve bu olayın çok büyük ve tahmin edilemez sorunlara yol açması sebebiyle görülmüş olduğu çok açıktır. İş hayatında büyük bir zararla birlikte gelecek olan bir ihanet ya da sevilen bir bireyin kaybedilmesi yüzünden doğacak bir boşluk da böyle bir rüyanın görülmesi için zemin hazırlamıştır.

Aynı zamanda ve anda, bireyin yakın bir zamanda ve anda yakalanacağı bir hastalık ya da daha önce başından geçmiş olan bir olayın tekrarlanacak olduğu yolunda bazı belirtiler barındırmaktadır içinde.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu