DRüya Tabirleri

Deprem Olması

Rüyada Deprem Olması

Rüyada deprem olması, köklü değişiklikler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin hiç aklında yokken yeni yerlere gideceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına rivayet edilir.

Kişinin iş hayatı da dahil günlük yaşamının değişeceğine yorulur. Rüyada deprem olması bir diğer yandan da uğursuzlerin yaşanmasına işaret eder ve rüyayı gören bireyin hiç beklemediği anda kötü haberler alacağı ya da başarısızlık yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı görmek anlamı de deprem olması ile aynı anlama gelir. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre ümit ve mutluluk verici hayırlı olayların yaşanacağına bazı rüya tabirlerine göreyse tam tersi şekilde yıkıntılara, zarar ve ziyana neden olacak değişimlerin olacağına işaret eder.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulmak, sorunlarla baş edebilmeye, böylece çekilen sıkıntıları, çileyi ve zahmeti geride bırakmayı başarmaya, hastalığı yenmeye, borçları kapatmaya ve bundan sonrası için rahat şekilde yaşamaya kılavuz eder.

Rüyada Sarsıntı Olduğunu Görmek

Rüyada sarsıntı olduğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin başına gelecek melanetli olayların habercisi olarak kabul edilir. Rüya sahibini çok üzecek, derinden sarsacak ve uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı bazı olayların yaşanacağına ve bireyin çaresizlik içinde elleri kolları bağlı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Deprem Olması ve Evin Yıkılması

Rüyada deprem olması ve evin yıkılması, rüya sahibinin, en yakınları, çok değer verdiği ve sevdiği dostları tarafından ihanete uğramasından ötürü üzerinde çok büyük bir ağırlık hissettiğine yorulur. Bu sebeple, yaptığı işlere tek başına girip yine tek başına bitirdiğine,  insanlardan uzak durup kendi halinde ve yalnız bir insan olarak ömrünü sürdüreceğine ve uğradığı ihanetlerin acılarını hala yüreğinde taşıyıp yaşattığına alamet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu