DRüya Tabirleri

Deprem Yaşamak

Rüyada Deprem Yaşamak

Rüyada deprem yaşamak, bireyin tüm hayatının çok ani bir şekilde değişmesi anlamına gelir. İş yaşamı kadar özel yaşamda da büyük değişiklikler olacağına alamettir. İslami açıdan rüyada deprem görmek anlamı Allah ’ın öfke ve kızgınlığının da bir işaretçisi olduğundan bireyin yaptığı yanlışlar nedeni ile cezalandırılacağının da kılavuzi sayılır.

Rüyada Depremde Yıkılan Bina Görmek

Rüyasında depremde yıkılan binalar gören kişi iş yaşamını sona erdirir. Yıkılan bina görmek anlamı aynı zamanda ve anda evli kimselerin eşlerinden ayrılacağına da yorulur. Sadece binanın çatısının yıkıldığını gören kişi hanesini taşır. Binanın yıkıldığını ve kendisinin de altında kaldığını gören kişi, borç batağına düşer ve tüm işleri alt üst olur. Çaresizlik içinde kalınacağının da işaretçisi olan rüya, aynı zamanda ve anda bireyin kimseye güvenemeyeceği bir ortamda bulunduğuna da alamettir.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Yıkılan bir binanın altında kalan ve sonradan kurtulduğunu gören kişi, uzun süredir devam eden bir sıkıntısını çözüme kavuşturur ve borçlarından da kurtulur. Kendi çabasıyla değil de, birilerinin yardımı ile depremden kurtulduğunu gören kişi, hiç beklemediği birinden önemli bir yardım görür.

Rüyada Yer Sarsıntısı ve Şimşek Görmek

Rüyasında yer sarsıntısı ve aynı anda şimşekler çaktığını gören kişi çok ciddi belalarla karşı karşıya kalır. Büyük düşmanlıklar neticesinde elinde avucunda ne varsa kaybeder ve tüm hayatı kötü bir şekilde değişir. Yer sarsıntısının ardından yerin çöktüğünü gören kişi Allah yolundan uzaklaşır ve işleri rast gitmez. Bu rüya aynı zamanda ve anda yaşanılan ülkenin bir savaşa karışacağını ve ülkede dirlik ve düzenin bozulacağını da gösterir.

Rüyada Depremle Tüm Binaların Yıkıldığını Görmek

Rüyada deprem neticesinde tüm binaların yıkıldığını görmek anlamı, aile büyüklerinden biri nedeni ile yaşanacak çok büyük bir sıkıntıya işaret eder. Aynı zamanda ve anda çok bireyin öldüğünü ve yaralandığını görmek anlamı, ülkede büyük felaketlerin ve sıkıntıların yaşanacağına da işaret eder. Rüyada deprem görmek anlamı genel anlamı ile kişiye hayatı ile ilgili verilen bir uyarının da habercisi sayılır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu