DRüya Tabirleri

Dergah Görmek

Rüyada Dergah Görmek

Rüyada dergah görmek anlamı, rüyayı gören bireyin iyi niyetlerine, temiz ve geniş yürekliliğine, hayırlı kimse olduğuna, yardımseverliğine, paylaşımcı yanına, merhametine, imanına ve vicdanına kılavuz eder ve rüya sahibinin tabiri caizse güzel insan olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören bireyin kadri ve gönlü yüce olması sayesinde her canlıya yardım ettiğine ve bu yolla Allah ’a ulaşmayı ve ona yakınlaşmayı başardığını hissettiğine rivayet edilir.

Rüyada Dergah Temizlemek

Rüyayı gören bireyin dini vecibelerini hiç aksatmadığına, ruhunu ve gönlünü kötülüklerden arındırmak istediğine ve bunlardan uzak tutmaya çalıştığına, içine fesat, hile ve yalan düşürmemek için çabaladığına, hak yemekten, iftira atmaktan, zina ya da hırsızlık yapmaktan ve yalan söylemekten de her zaman uzak durduğuna kılavuz eder.

Rüyada Dergaha Gitmek

Rüyayı gören bireyin çok temiz niyetlerle bir işe girişeceğine ve amacına nail olacağına alamet eder. Rüya sahibinin dürüstlüğü elden bırakmadan onuru ve namusu ile helal yollardan hayatını idame ettirdiğine ve hak yolunda makbul olmayan hiçbir işe bulaşmadığına tabir edilir.

Rüyada Dergaha Girmek

Rüyayı gören bireyin bir hayır işi yapacağına ve sevaplarını çoğaltacağına işaret eder. Rüya sahibinin malından ve parasından vermek sureti ile bir hayır işi yapacağına, insanların hayır dualarını alacağına ve bunun huzurunu yaşama şerefine nail olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dergahta Yemek Yemek

Rüyayı gören bireyin bitmeyecek bir zenginliği olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına kılavuz eder. Helal lokma kazanmaya ve onu büyük bir gönül rahatlığıyla ve afiyetle yemeye işaret eder.

Rüyada Mevlana Dergahını Görmek

Rüyayı gören bireyin hikmetli kimse olacağına, dinde bilginleşeceğine ve âlimleşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendini dine adayacağına ve gerçek mutluluğu bunda bulacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu