DRüya Tabirleri

Dertleşmek

Rüyada Dertleşmek

Rüyada dertleşmek, rüyayı gören bireyin hakkaniyetli kimse olduğu, kimsenin namusuna, parasına, malına ve ekmeğine göz dikmediği, kimse hakkında kötü söz söylemediği ve iftira atmadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin doğruluktan şaşmayan, kendi halinde yaşayan, insanları kırmayan, kimseye göz dikmeyen bir anlayışla yaşadığına, hak yolunu tuttuğuna, ibadetini yerine getirdiğine ve özellikle de yardımsever ve paylaşımcı olduğuna işaret eder.

Rüyada Devlet Büyüğüyle Dertleşmek

Rüyayı gören bireyin gerçekten de devlet kapısında bir işi olacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına ve hükümet ytesirlileri ile görüşmek halinde kalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin evrak üzerinde halletmesi gereken bir iş olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Biriyle Dertleştiğini Görmek

Rüyayı gören bireyin iyi niyetlerle ve samimi duygularla birilerine maddi ya da manevi olarak destek vereceğine, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına bu sayede hayır duaları alıp, yüceltileceği sözler duyacağına rivayet edilir.

Rüyada Dert Dinlemek

Rüyada dert dinlemek de dertleşmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören bireyin ince ruhlu, kadri ve gönlü yüce kimse olduğuna, makbul olan işler yaptığına, helal olan lokma yediğine ve elinden geldiğince de çevresindekiler için faydalı işler yapmaya çalıştığına kılavuz eder. Rüya sahibinin Allah ’ın istediği gibi bir kul olmak için çabaladığına yorulur.

Rüyada Dert Yanmak

Rüyayı gören bireyin sıkıntılarından, sorunlarından, yaşadığı kötü ve zor günlerden kurtulmasına vesile olacak insanlarla bir araya geleceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Dertlenmek

Rüyanın tam aksine kılavuz eder ve rüyayı gören bireyin işlerinin ve maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, gelirinin artacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu