DRüya Tabirleri

Dev Dalga Görmek

Rüyada Dev Dalga Görmek

Rüyada dev dalga görmek anlamı, İslami açıdan bireyin yaşayacağı sıkıntılara alamettir. Maddi ve manevi sıkıntılara kılavuz eden rüyadaki dev dalgalar yaşanacak sıkıntının büyüklüğünü temsil eder. Birbiri ile çarpışan ve karışan dev dalgalar görmek anlamı, bireyin ruhsal olarak çok büyük korkular ve kaygılara sahip olacağı, dev dalgalar kıyıya vuruyorsa da sağlık konusunda ciddi sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Rüyada Dalgalara Kapıldığını Görmek

Rüyasında dev dalgalara kapıldığını ve denize doğru sürüklendiğini gören kişi, beklenmedik bir belaya karışır ve tüm hayatı allak bullak olur. Denizin içine çekildiğini ve kurtulamadığını gören kişi hapse düşer. Dalgalara kapılıp, sonra kurtulabilen kişi uzun mücadeleler sonucunda hayatındaki sıkıntıları atlatır. Aynı zamanda ve anda rüyada dalgalara kapılıp sürüklenen kişi, Allah yolundan uzak, günahlarla dolu bir hayata sahiptir. Kişinin doğru yola girmesi ve hak yolunda ilerlemesi açısından uyarıcı bir özellik taşır.

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada görülen dalga İslam yorumcuları tarafından sıkıntı olarak nitelendirilir. Kişinin iş hayatı ve aile saadetinin bozulacağına, hastalıklar, borçlar ve sorumluluklarla dolu mücadele içinde geçecek bir yaşama, ani değişikliklere ve alınacak kötü kararlara kılavuztir. Dalgaların boyutu rüyaların anlamına da etki eder. Dev dalgalar yaşanacak sıkıntıların büyüklüğünü gösterirken, küçük dalgalar ise daha hafif atlatılacak sıkıntıların habercisidir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyasında dalgalı bir denizde yüzen kişi, hayat mücadelesinde başarılı olur. İçinden çıkılması güç olan pek çok işi hakkıyla başarır ve üstesinden gelir. Denizdeki dalgalar küçük ise ve kişi rahat yüzüyorsa gönül işlerinde yenilikler olacağına ve bekarsa evleneceği kişi ile karşılaşacağına kılavuztir. Dalgalı denizde yüzüp çıkan kişi kısa zamanda ve anda bir yolculuğa gidip hayırlı haberlerle geri döner. Denizde yüzerken dalgalar neticesinde boğulduğunu ve dibe battığını gören bireyin hayatı çok büyük sıkıntılar nedeniyle mahvolur ve ömrü kısalır. Aynı zamanda ve anda denizde boğulmak bireyin günahlarının çokluğuna da alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu