DRüya Tabirleri

Deve Görmek

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek anlamı keder, üzüntü, mutsuzluk ve huzursuz bir ruh hali ve sabır olarak tabir edilir.  Rüyada karşınıza dişi deve çıkması, artık bekârlıktan sıkılıp evlenmek istediğinize işaret eder. Rüyada dişi ve yavruları olan bir deve gördüyseniz, erkekseniz çocukları olan bir kadınla evlenmek istediğinize, kadınsanız çocukları olan bir adamla evlenmek istediğinize işaret eder. Rüyada size ait olan dişi devenin öldüğünü görmek anlamı, eşinizin vefat edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bindiğiniz deveyle kaybolmanız, yönünüzü bulamamanız, gerçek hayatta büyük bir şaşkınlığa düşeceğinize alamettir.

Rüyada bir deve ile boğuşmak, düşmanınız olan bir kişiyle yakın zamanda ve anda bir münakaşaya gireceğinize, bundan zararlı olan tarafın siz olmamanız için dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada deveye binmek kısa zamanda ve anda yapılacak bir seyahate ya da tatile, binilen deve ile gezmek endişe ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada büyük, güzel ve süslü bir deveye binmek, sizden üst konumlardaki birini alt edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Rüyada deve sürüsü görmek anlamı, herhangi bir işte veya evde daha çok söz sahibi olacağınıza ya da büyük bir projede sözü geçen tek insanın siz olacağına işaret eder.

Rüyada Deve Kesmek, Kurban Etmek

Rüyada deve kesmek ya da kurban etmek halktan ya da yakın çevrenizden büyük ve saygın bir bireyin ortalık yerde öleceğine veya öldürüleceğine işaret eder. Eğer deve bir topluluk tarafından öldürüldüyse ve devenin etini aralarında paylaştılarsa o yöreden zengin bir bireyin öleceğine ve malının yöre sakinleri tarafından paylaşılacağına alamettir.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Rüyada deve yavrusu görmek anlamı hayırlı, bilgili ve şerefli bir çocuğa işaret eder. Rüyada deve yavrusunu yanınızda gördüyseniz erkek çocuğunuz olacağına kılavuz etmektedir. Deve yavrusuna dokunmak üzüntü, keder ve mutsuzluğa, düşük yapmaya yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu