DRüya Tabirleri

Devekuşu Görmek

Rüyada Devekuşu Görmek

Rüyada devekuşu görmek anlamı, afiyette olmaya, bol paraya, büyük ve değerli mallara, lüks eşyalara, lüks eve, konforlu bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin zenginlik içinde geçecek bir hayatı olacak demektir. Bu sayede hiç yalnızlık ve çaresizlik hissetmeyecek, parasının ve varlığının gücü sayesinde çözümsüzlükler yaşamayacaktır diye tabir edilir. Rüyada devekuşu görmek anlamı, rüya sahibi için şanstır ve kısmetinin açık olduğu anlamına gelir.

Rüyada Devekuşuna Binmek

Rüyada devekuşuna binmek, hile ve fesat yapmaya, şeytana uyup günahkâr olmaya, hak yolundan uzaklaşmaya ve ahireti unutup sadece bu dünya için yaşamaya kılavuz eder. Rüya sahibinin yanlış yollara sapıp, Kâbe ’ye sırtını dönmesine ve dininden uzaklaşmasına yorulur.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin hayatı ve geleceği ile ilgili bir takım yeni fikirleri odluğuna ve bunları hayata geçirmek için uğraştığına işaret eder. Kişi, bu fikirleri uygulamak için imkânların olgunlaşmasını ve doğru zamanın gelmesini bekliyor demektir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, aza kanaat eden, güzel huylu, güzel ahlaklı ve gözü tok bir kadın ile yorumlarken bazı rüya tabirleri de bunun tam tersini söyler. Mal, para ve şöhret düşkünü, gözü yükseklerde, burnu havada bir kadın olarak değerlendirilir. Her iki yorumda da bir kadının varlığı ile açıklanır.

Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Rüyada erkek tavus kuşu görmek anlamı, otorite, güç ve nüfus sahibi bir bireyin varlığına, rüya sahibinin de bu kişiye yakın durmasına ve onun sayesinde önemli mevkilere çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tavus Kuşu Yavrusu Görmek

Rüyada tavus kuşu yavrusu görmek anlamı, gerçek hayatta da rüya sahibinin yavrularına işaret eder. Kişi yetiştireceği hayırlı evlatlar sayesinde övgü dolu sözlere mazhar olacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu