DRüya Tabirleri

Devlet Başkanı Görmek

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyada devlet başkanı görmek anlamı, rüya sahibinin kadir kıymet bilen, hatır için çiğ tavuk yeme fedakârlığı gösteren, zor gününde rüya sahibinin yanında olan dostları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi dost konusunda seçici olması nedeni ile çevresinde argo bir tabirle kaypak, dedikoducu, yalancı ve daha başka kötü alışkanlıkları olan kişileri barındırmaz, ancak kendisi gibi iyi huylu olan, karakteri sağlam kişilerle dostluk eder. Yani bu rüya, aynı zamanda ve anda rüya sahibinin hatır gönül bilen, vefalı, ahlaklı ve düzgün kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Devlet Başkanı ile Konuşmak

Rüya sahibinin hafif şekilde atlatacağı zor bir dönem olacağına lakin kendisi için çok ağır olmayacağına işaret eder. Rüya sahibi bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalacak, bu durumu olgun ve metin şekilde atlatacak ve tolere edecek demektir.

Rüyada Devlet Başkanı Olmak

Rüya sahibinin işlerinden büyük verim alacağına ve kendisi için bolluk olacağına tabir edilir. Çekilen zahmetli günler geride kalacak, bereketin keyfi sayesinde hiç yaşanmamış gibi gelecektir.

Rüyada Devlet Başkanı ile Yemek Yemek

Rüya sahibi, kendisi için çok kazançlı olacak bir işe atılacak ve büyük gelir elde edecektir. Bu iş sayesinde hem paraya hem de itibara sahip olacaktır.

Rüyada Devlet Başkanının Elini Öpmek

Rüya sahibinin kalp kırıklığı yaşadığına ve bu nedenle de bir kişiye kin beslediğine tabir edilir. Oysa kin, kendisinden başka kimseye zara vermiyordur. Bu rüyanın anlamı, rüya sahibinin kin duyduğu kişiyi affedip, kendisinin huzura ermesi şeklindedir.

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Güç, kudret ve hayır bulmaya, her zorluğun üstesinden gelecek, imkânsız gibi görünen işleri başaracak enerjiye ve inanca kavuşmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin işleri de hayatı da kolaylaşıyor demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu