DRüya Tabirleri

Devlet Görmek

Rüyada Devlet Görmek

Rüyada devlet görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, bütün dertlerinin ve sıkıntılarının sona ereceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına ve hayatı boyunca sahip olmadığı imkânlara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Devlet Memuru Görmek

Rüya sahibinin, işlerinde hiçbir şekilde ilerleme olmayacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına ve hayal ettiği şeylere kavuşma konusunda epey geç kalacağına rivayet eder.

Rüyada Devlet Büyükleri Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok yüksek makamlara çıkacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sahip olduğu yetenekleri kullanarak işine çok yarayacak işler gerçekleştireceğine kılavuz eder.

Rüyada Devlet Dairesi Görmek

Rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, bu yüzden bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına ve işlerinin gittikçe kötü bir hal alacağına tabir edilir.

Rüyada Devlet İşine Girmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ortaya koyduğu büyük azim ve şansının yaver gitmesi ile kazandığı paralar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, kendisini çok huzurlu ve mutlu hissedip bundan sonraki çalışmalar için kendisine bir kaynak arayacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu