DRüya Tabirleri

Diken Batması

Rüyada Diken Batması

Rüyada diken batması, üzüntüye neden olacak, zehir zemberek sözler duymak demektir. Özellikle bireyin yakın çevresinden birini işaret eden rüya, bu kimseden hiç beklenmedik sözler duymak yahut o kimsenin kişi aleyhinde yaptığı konuşmalara şahit olmak manasındadır. Beklenmedik birinden duyulacak ağır sözlere ve haksız eleştirilere maruz kalmak, hakkı olan bir terfiyi alamamak, maddi açıdan zarara uğramak manasına geldiği gibi, aynı zamanda ve anda kişiyi sürekli iğneleyici sözler söylemek marifetiyle sıkıntıya düşüren yakın bir akrabaya da alamettir. Bu rüyayı psikolojik bir savaşın tabiri olarak da görmek anlamı mümkündür. Özellikle çalışılan iş yerine ait gizli bilgileri saklamak ya da önemli sırlara vakıf olmak nedeniyle bireyin üzerinde çok ciddi bir baskı hissedeceğine, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine de kılavuztir.

Rüyada Eline Diken Batması

Ele batan diken meslekle ilgilidir ve yaşanacak aksiliklerin habercisidir. Ekonomik açıdan yapılan işin yetersiz kalmasına yahut yeni bir iş aramak zorunda kalınacağına yorumlanır. Küçük işletmesi olanların ya da ticarete yeni atılan kişilerin bir türlü zarar etmekten kurtulamadıklarından dolayı çekecekleri sıkıntının da alametidir.

Rüyada Ayağa Diken Batması

İş yapamayacak dayanışması hastalanmak, aşırı halsizlik ve isteksizlik yaşamak manasındadır. Rüya sahibinin sırtını dayadığı, sırlarını verdiği ve hatta işlerin başına getirdiği biri tarafından oyuna getirileceğini, düşmanları ile işbirliği yapan dostları nedeniyle manevi açıdan büyük bir sarsıntı geçireceği anlamına gelir. Ayağa batan diken hane içinde bir kimsenin beslediği düşmanca tavırların, haksızlığa uğramanın ve sahip olunan makamı kaybetmenin de işaretidir.

Rüyada Diken Batmasının Psikolojik Yorumu

Her hatırlanışta kişiyi derinden yaralayan ve atlatılması kolay olmayan bir acının, geçmişte yaşanmış büyük bir travmanın ifadesidir. Aile içinde yaşanan kayıpların ya da kişilerin hayatlarını sekteye uğratan, esaret yaşamalarına neden olan türden bir zararın sembolü olduğu gibi, işkence görmüş olan kişiler için de belirgin bir alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu