DRüya Tabirleri

Diken Görmek

Rüyada Diken Görmek

Rüyada diken görmek anlamı, her şeye ve herkese çok kolay sinirlenebilen, konuşması ve üslubu ters, kendisinden başka kimseyi doğru kabul etmeyen, baskıcı, dayatmacı ve zorba bir bireyin varlığı ile tabir edilir. Rüyasında diken gören kişi aksi bir kimseye çatacak ve bu nedenle de işleri konusunda büyük zorluk çekecek demektir. Bu kişi, adeta terslik ve zorluk çıkarmak için yaratılmış, uyumsuz ve aksi bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Diken Batması

Rüyada diken batması rüya sahibinin kınadığı şeyin başına gelmesine kılavuz eder. Yani kişi, başkalarının yaptığı hataları eleştirip, o kimselere kötü gözle bakıp, onları kötülüyorken aynı hatalara kendisi de düşecek demektir.Ya da kiminle dalga geçiyorsa o bireyin durumuna düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Diken Ucu Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kötü düşünceleri ve kötü huyları olan, kem gözlü bir bireyin varlığına işaret ederken bazen de nahoş sözler işitip bireyin canının yanacağı anlamına gelir.

Rüyada Diken Çıkarmak

Rüya sahibinin kendisine zarar veren huylarından ve kötü alışkanlıklar kazanmasına neden olan kişilerden uzaklaşmasına kılavuz eder. Bu karar rüya sahibi için çok iyi gelecek, kendini ailesine ve işine vererek eskisi gibi mutlu günlerine geri dönecektir.

Rüyada Diken Koparmak

Rüyada diken koparmak, rüya sahibinin kötü enerjisi olan kişilerden korunacağına ve onların gözlerinden uzak olacağına kılavuz eder. Bu kişiler, içlerindeki kötülük nedeniyle çevreye kötü elektrik yayan kimselerdir lakin rüya sahibine hiçbir kötülükleri dokunamayacak demektir.

Rüyada Diken Üstünde Yürümek

Rüyasında diken üstünde yürüdüğünü ya da oturduğunu gören bireyin bazı korkuları vardır diye yorumlanır. Rüya sahibi, rahat değildir ve bir takım düşünceleri kendisine büyük huzursuzluk verip, içine sıkıntı basmasına neden oluyordur diye tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu