DRüya Tabirleri

Dikenli Tel Görmek

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Rüyada dikenli tel görmek anlamı, uzunca bir zahmete girmek ve nihai sonuçta yüzü gülecek olan bireyin yaşadığı zorluklardan sonra hiçbir şeyden yılmadan hareket etmesi anlamına gelir. Dikenli tel aynı zamanda ve anda kötü bir hayata sahip olan kimselerin, yaptıkları yanlışlar için büyük bir pişmanlık ve vicdan azabı çekeceklerine ve Allah ’a sığındıktan sonra zamanla doğru yolu bulacaklarına da alamet eder. Üzücü ve kişi üzerinde çok yıpratıcı etkileri olacak olayların vuku bulacağını bildirdiği gibi, İslami olarak dünyada çekilen her sıkıntının karşılığının ahirette alınacağını da haber verir. Evli kimseler için borçla geçen bir hayata ve ilerleyen yaşlarda huzura ermeye yorumlanır. Kişiyi bekleyen ağır sınavlara, verilmesi gereken hesaplara ve yüzleşmeye de yorumlanır.

Rüyada Evinin Bahçesine Dikenli Tel Çekmek

Rüya sahibinin hanesinin içinden bir bireyin başına gelen bir olay nedeniyle yaşanacak sıkıntılardan sonra tüm aile hayatının baştan sona değişeceğine, sevdiklerini korumak için çok daha fazla fedakarlık etmeye ve onurunu, haysiyetini düşünerek hareket etmeyi bildirir. Aynı zamanda ve anda aşırı kıskançlık nedeniyle eşlerine baskı yapan ve mutluluklarını bozan kimseleri de simgeler.

Rüyada Dikenli Tel Kestiğini Görmek

Kişinin huzurunu bozan bir işin sonlanması anlamına gelir ve ortağı olanların bundan sonra tek başlarına hareket etmek isteyeceklerine, her türlü anlaşmanın bozulacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine haber verir. Dikenli tel kesen kişiler düşmanlarına karşı zafer elde edeceklerinden dolayı ruhani açıdan da rahata ererler.

Rüyada Dikenli Tel Görmenin Psikolojik Yorumu

Atlatılamayan bir acının kişiyi hala etkisi altına aldığına ve zaman zaman yaşama isteğini azalttığına yorumlandığı gibi, intihar eğilimine veya bireyin kendi içine aşırı derecede kapanarak dış dünyayla arasına büyük mesafeler koyacağına yorumlanır. Dikenli tel annesi ile bağlarında sorunlar olan kimselerin çektikleri sıkıntının da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu