DRüya Tabirleri

Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek

Rüyada dil görmek anlamı, rüya sahibinin yardımcısı olan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin tüm işlerini takip eden, toplantılarını ayarlayan, eksiklerini gideren, arkasında bıraktıklarını toplayan, hayatını yönlendiren kişi olarak tasvir edilir. Bir danışman ya da uşak da olabilir, evde ya da iş yerinde önemli bir yardımcı da olabilir. Bu kişi rüya sahibinin hayatında eli kolu olan kişidir. Yokluğu büyük zorluğa ve karmaşaya neden olur.

Rüyada Dil Yarası Görmek

Rüyada dilinin yara olduğunu gören bireyin rüyası, zevkine ve keyfine düşkün olması nedeni ile bazı sıkıntılar yaşayacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin zafiyeti olduğu konularda başının ağrıyacağı anlamına gelir. Bu nedenle bazı duyguların dizginlenmesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Dil Çıkarmak

Rüyada dil çıkardığını gören kişi bir ayıp yapacak ve bu nedenle de çok kınanacak demektir. Aynı zamanda ve anda rüya sahibinin bir kişi ile ağız münakaşasına girerek, kötü sözler etmesi nedeni ile haksız bulunmasına tabir edilir.

Rüyada Dilini Isırdığını Görmek

Rüyada dilini ısırdığını gören kişi, olaylara karşı sakin bir tutum sergilemeye çalışıyor ve elinden geldiğince sakinliğini ve sükûnetini korumak için uğraşıyor yani sabırlı olmaya çalışıyordur.

Rüyada Dilin Tutulması

Rüyada dilin tutulması menfaat ve fayda sağlamak için gerçekleri gizlemeye ya da yalan yere şahitlik yapmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin yalan söylemesi ile günaha girmesi anlamına gelir.

Rüyada Dilini Isırmak

Büyük bir ayıp yapmaya, bu ayıbı duyanların durumun vahameti nedeni ile tabir yerindeyse küçük dillerini yutacağına yorulur. Bu büyük ayıp rüya sahibinin alnında büyük bir leke olarak kalacak ve hiç silinmeyecek demektir.

Rüyada Dilin Kesilmesi

Rüyada dilinin kesildiğini gören bireyin bilerek ve isteyerek hak yolunu ter edip, dinden çıkacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu