DRüya Tabirleri

Dilek Dilemek

Rüyada Dilek Dilemek

Rüyada dilek dilemek, hayırlı ve güzel işler yapmaya niyetlenmeye ve bunları gerçekleştirme mutluluğuna nail olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, bireyin istediği gibi ilerleyeceğine tabir edilir. Hayallerin gerçekleşeceği, mutluluğun ve huzurun hâkim olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Dilek Tutmak

Rüyada dilek tutmakla dilek dilemek aynı şeydir. Güzel günlerin geleceğine, bireyin hayatından yana hayır bulacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, sorunların kalmayacağına ve bireyin bahtiyar olacağına kılavuz eder.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak

Rüyada yıldız kayarken dilek tuttuğunu gören kişi çok şanslı ve kısmetlidir. Bu rüyayı gören bireyin hayallerinin gerçekleşeceği ve rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir. Kişinin gerçek bir mutluluk yaşayacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek de dilek tutmak kadar hayırlıdır ve benzer anlamlara gelir. Rüya sahibinin aklından geçenin gerçek olacağına, hayatının hayallerine ve dileklerine uyacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına yorulur.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüyasında camide dua ettiğini gören kişi sonradan çok pişman olacağı ve utanacağı bir iş yapacak günlerce bunun verdiği suçluluk duygusundan kurtulamayacak demektir. Rüya sahibi, nefsine uyarak o anda çok cazip gibi görünen bir şey yapıp, günahkâr olacak ve bunun huzursuzluğunu yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Dua Etmek

Rüyada karanlıkta dua etmek, zalim, anlayışsız, hoş görüsüz bir amire, yöneticiye ya da patrona işaret eder. Bu kişi rüya sahibini çok çalıştırıp, sömüre bildiği kadar sömüren ve rüya sahibinin emeğinin karşılığını da tam olarak vermeyen biri olarak tasvir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu