DRüya Tabirleri

Dilek Tutmak

Rüyada Dilek Tutmak

Rüyada dilek tutmak, çok bunalan, problemlerinin üstesinden gelemeyen ve bir türlü istediği gibi bir hayat yaşayamayan rüya sahibinin adak adayacağına ve yaşamının düzelmesi için çaba göstereceğinin işaretidir. Birtakım zorluklar içinde kalan ve özellikle bir tartışma ya da kavga esnasında ortada kalan bireyin giderek daha çok yükün altında kalarak ezilmiş hissedeceğini ve kötü gidişata dur demek için adımlar atmayı, akıllıca hamleler yaparken duygularından sıyrılamadığı için yanlış kararlar verme ihtimalinin yüksek olduğunu da tabir eder. Boyundan büyük işlere kalkışan veya aşırı sorumluluk alan rüya sahibinin kendisinin dışında gelişen olaylar karşısında umutlarının zayıfladığını bildirir. Çocuk sahibi olmakta karşılaşılan engellere, evlilik yolunda atılan adımlarda karşı tarafın ailesinden kaynaklanan sorunlarla karşılaşmaya da alamettir.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak

Çok güzel bir haber alacak olan rüya sahibinin şansın yüzüne gülmesiyle hayatını düzene koyma imkanı bulacağına, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine alamettir. Geçmişte kalan hatalardan bireyin en doğru şekilde ders çıkaracağını ve önündeki her fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek, her şansı kendini geliştirmek adına kullanacağını bildirir.

Rüyada Dilek Tutup Ağaca Asmak

Rüya sahibinin kolay yoldan gerçekleştirebileceği hayalleri olduğuna ve eğer isterse, çalışır ve sabrederse emeline en kısa zamanda ve anda ulaşacağına yorumlanır. Yaşadığı her olumsuzluktan etkilenen rüya sahibinin karamsarlığı üzerinden atması gerektiği konusunda ikazda bulunur. Kendi hayatına doğru zamanlarda müdahalelerde bulunan rüya sahibinin kader çarklarını lehine döndüreceğini bildiren rüya, olumsuz düşüncelerin geride bırakılacağına, zihin açıklığına ve atılımlarda müspet sonuçlar elde etmeye de kılavuztir.

Rüyada Dilek Tutmanın Psikolojik Yorumu

Görev bilincinin arttığına, bireyin farkındalık seviyesinde artış olacağına, kişiyi baskı altına alan, özgür hissetmesini engelleyen her türlü koşulun ortadan kalkacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yapmak üzere olduğu değişikliklerin dikkat çekici olacağına ve özgüven artışıyla beraber sosyal ilişkilerde de başarılı olunacağını ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu