DRüya Tabirleri

Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek

Rüyada dinlenmek, aşırı para harcayan bireyin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına alamet eder. Sıkıntıların bir süre de olsa geçeceğine ve bu zaman sürecinde bireyin yepyeni kararlar alarak hayatını daha iyi koşullarda sürdürme gayreti göstereceğine de tabir edilir. Kişinin tutarlılığı ve sözünün arkasında duran biri oluşunun iş yerinde takdir göreceğini, cesaretli davranışları ile ödüllendirileceğini ve pek çok bireyin hayatında iyi anılar bırakacağını işaret eder. Her konuda çok kararlı hareket edilmesiyle beraber, yakın gelecekte tüm bu gayretlerin meyvesini almaya başlayan bireyin maddi imkanlarında da artış olacağını bildirir.

Rüyada Yatakta Dinlenmek

Huzura ermek ve sakinleşmek anlamına gelen rüya, yakın zamanda ve anda kişiyi çok kızdıran bir olayın vuku bulacağına ancak bireyin hemen kendisini toparlayarak, kimseyi incitmeden bir an önce sakinleşeceğine yorumlanır. Geçim sıkıntısı nedeniyle zor anlar geçiren kişilerin eşlerinde veya ailelerinden beklenmedik şekilde bir anlayış ve yardım göreceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına yorumlanır. Fikri çatışmalarının sona ereceğine ve özellikle hasım olunan bir kimseyle yeniden barışılacağına da tabir edilir.

Rüyada Çimlere Uzanıp Dinlenmek

Kaos içinde bir hayat sürdürenlerin kendileri için ve ailelerine yönelik alacakları bir karara alamettir. Genellikle bireyin uzak bir memlekete gideceğine ya da uzunca bir tatile çıkarak kafasını toplamak isteyeceğine alamettir. Evlilik hazırlıkları yapan kimselerin kafalarındaki bazı soru işaretlerinden ve kuşkularından arınacağını, evliliklerini çok daha sağlam temeller üzerine inşa ederek, güven içinde bir aile hayatına kavuşacaklarını da kılavuz eder.

Rüyada Dinlenmenin Psikolojik Yorumu

Herkesten uzaklaşmak isteyen kimseler bu tip rüyalar görürler. Genellikle kendileri hakkında bilinmesini istemedikleri sırlar vardır veya bazı yönlerini gizlemek adına aşırı çaba gösterdiklerinden, günlük hayatlarında insanlardan daha uzak bir hayat sürdürmeyi tercih ederler.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu