DRüya Tabirleri

Direk Görmek

Rüyada Direk Görmek

Rüyada direk görmek anlamı, âlim, bilge ya da din adamı olan kişiyle tabir edilir. Konuştuğu dinlenen, lafının üstüne laf edilmeyen, itibar sahibi, toplum tarafından benimsenmiş, rütbesi kabul edilmiş ve herkesin sevdiği, yeri geldiğinde akıl danıştığı yol sorduğu, yeri geldiğinde kendisinden ilim ve irfan öğrendiği ulu ve yüce bir insanın varlığına tabir edilir.

Rüyada Direk Yıkılması

Rüyada direk yıkılması hayır değil şerdir. Can kaybı yaşamaya işaret eder ve insanların bu ani kayıp nedeni ile gözyaşı döküp, ızdırap çekeceğine kılavuz eder. Büyük uğursuzluktur ve büyük uğursuzlerin yaşanacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda, verilen öğütleri kulak ardı etmeye, başının dikine gitmeye, her şeyi kendi bildiği gibi yapmaya ve tecrübeleri olan kişilerin sözlerine zerre kadar değer vermeyip, onları ayaklar altına almaya ve yok saymaya işaret eder.

Rüyada Demir Direk Görmek

Bir kişi eğer rüyasında demir bir direk görürse, o bireyin kendine olan özgüveni yerine gelir, güzel günlere olan inancı artar ve bu yüksek motivasyon hem meslek hayatına hem de özel hayatına yansır kişi bu sayede başarıdan başarıya koşar demektir.

Rüyada Direğe Tırmanmak

Rüyada direğe tırmanmak, zor ve gerçekleşmesi mümkün olmayan hayallerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin pek çok kişiye göre delilik olarak görünen isteklerinin, inancını ve azmini kaybetmemesi sayesinde gerçek olacağına kılavuz eder.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyasında elektrik direği gören bireyin işi gücü ters gitmeye başlayacak, elini attığı her şey bir anda kuruyacak, hayal kırıklıkları üst üste gelecek, maddi kayıplar peşin sıra yaşanacaktır diye ifade edilir. Kişinin gülen yüzünün solacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu