DRüya Tabirleri

Dirilmek

Rüyada Dirilmek

Rüyada dirilmek, ekmek parası derdindeki insanların, birkaç kuruş kazanmak için pazar olarak ayrılmış alanlarda tezgâh açıp satış yapmasına ve bir kısmının yeteri kadar para kazanması bir kısmının ise para kazanamamasına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, yapılan kötülüklerden, haram mal yemekten, Allah yolundan ayrılmaktan ve işlenmiş günahlardan pişman olup tövbe etmeye yorumlanır.

Rüyada Ayağa Kalkmak

Rüyada ayağa kalkmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer iyi bir amaç için ayağa kalkılıyorsa, yapılacak işten hayır geleceğine ve bu işten para ve mal kazanılacağına kılavuz eder. Ancak eğer hayırlı bir iş için kalkılmıyorsa, yapılacak işten hayır gelmeyeceğine ve zarar edip kötü ve zarar verici durumlarla karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Oturmak

Rüyada oturmak, yapılacak işler ve kazanılacak başarılarla büyük bir kazanç sağlamaya ve kazanılan bu paranın bir kısmıyla hayır işleri yapıp Allah yolunda harcamaya yorumlanır. Ayrıca, kazanılacak başarılar ve verilecek üstün hizmetten dolayı rütbe alınacağına tabir olunur.

Rüyada Yüzüstü Uzanmak

Rüyada yüzüstü uzanmak, rüyayı gören bireyin medeni durumuna ve uzanış pozisyonuna göre değişmektedir. Rüya sahibi, evli birisiyse eğer güzel ve sevinçli bir haber alacağına ya da bebek sahibi olacağına kılavuz eder. Eğer bekâr bir kişi görürse, sosyal hayatında tanıdığı bir kişiyle bir ilişki yaşayacağına ve en kısa süre içinde evlilik kararı alınacağına işaret eder.  Rüya sahibi eğer sağ tarafına uzandığını görmüşse, beklenen sevinçli ve büyük bir mutluluğa vesile olacak habere yorulur. Eğer soluna uzanmışsa,  iş hayatında meydana gelecek ve uzun süreli parasal sıkıntılara sebep olacak bir duruma kılavuz eder. Sırtüstü pozisyonda uzanılıyorsa, sık sık dinlenilmesi gereken bir işten çıkıldığına ya da sürekli tembellik yapıp söz dinlememeye işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu