DRüya Tabirleri

Diş Çekmek

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Bunun dışında; maddi kayıp ve sağlık sorunlarına da kılavuztir. Stres yaşamanıza neden olan problemin sona erecek olması da kısa zaman sonra gerçekleşecektir. Bu durum, ferahlamanız ve huzur bulmanıza da yarayacaktır. Maddi açıdan yaşanacak olan kayıpla ilgili olarak, büyük bir tutar olmasa da sizi etkileyeceğini söylemek gerekir. Bunların yanında diğer yorumlardan birisi de sağlık sorunlarının ortaya çıkacak olmasıdır. Bu sağlık sorunu büyük olmayacaktır. Ancak sıradan bir grip gibi de düşünülmemesi gerekir. Bu sağlık sorununun altında, bir kaza durumu, bir küçük yaralanma söz konusudur.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Bu rüya ile simgelenen; aşırı tepki vermek, tartışma yaşamak, yanlış anlaşılmaktır. Rüyanızda kendi dişinizi çektiğinizi gördüyseniz, bu yorumlardaki özne, sizsinizdir. Gereksiz yere yaşanan tartışmalar ve kalp kırmalardan uzak durmanız doğru karar olacaktır. Yakın arkadaşlarınız ve çevrenizde yaşayacak olduğunuz bu durumlar, sorunları meydana getirebilir.

Rüyada Diş Çekmek ve Kanaması

Diş kanaması, sizi üzecek olan bir ayrılığı işaret eder. Bu ayrılık, çok sevdiğiniz kişilerle yaşanacaktır. Bunun dışındaki yorumlar, kötü bir haber almak ve kazanç kaybıdır. Bu dönemlerin mümkün olduğunca sabırlı geçirilmesi gerekmektedir. Zira, çok daha sağduyulu kararlar alınması, daha az zarar verici olacaktır.

Rüyada Çürük Diş Çekmek

Alınacak yeni kararlar, maddi ferahlama, yeni yerler görme şeklinde kendisini göstermektedir. Hayatınızda kısa süre sonra önemli değişiklikler olacağını işaret eden bu rüya, iyiye yorulmaktadır. Sorunlu ve huzursuz günler geride kalacaktır.

Rüyada Diş Çektirmek

Bir başkası tarafından dişiniz çekiliyorsa, önemli bir konu hakkında destek alacak ve başarı kazanacaksınızdır. Bu başarının, özellikle son zamanlarda oldukça fazla istediğiniz bir konu ile ilgili olduğunu da söyleyelim.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu