DRüya Tabirleri

Diş Çektirmek

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek, iyi değildir ve bu rüyanın hayırlara alamet ettiği söylenemez. Rüya sahibinin gerek mal gerekse can kaybı yaşayacağı, üzüleceği, hastalanacağı hatta bu yüzden yataklara düşeceği ile tabir edilir. Şanssızlık yaşamaya rivayet edilirken bazı rüya tabirlerine göre rüyada diş çektirmek bu yorumun tam tersi şekilde yapılır ve rüyayı gören bireyin müjdeli haberler alacağı ve hayırlı gelişmeler yaşayacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Çürük Diş Çektirmek

Rüyada çürük diş çektirmek rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olacak bazı sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine rivayet edilir. Yaşam enerjisinin azalmasına, bireyin kendinde elini kolunu kaldıracak gücü dahi bulamamasına alamet eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi görmek anlamı, rüya sahibinin, sağlıklı ve sıhhatli biri olduğuna, çok sağlam bir vücuda sahip olduğuna ve uzun yıllar boyunca herhangi bir hastalık yaşamayacağına kılavuz eder.

Rüyada Diş Düşmesi

Rüyada diş düşmesi, rüyayı gören bireyin, çok rahat ve huzurlu bir hayat sürdüğü, kendisini yıpratmadığı ve strese girmediği için hem ruhsal hem bedensel olarak çok iyi bir durumda olacağına ve her zaman hastalıkları kolayca atlatacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, rüya sahibinin, aile içerisindeki kişiler ile ilişkilerini kesme noktasına geldiğine, çok büyük bir kırgınlık yaşadığına ve çok zor da olsa hayatındaki bu insanlar ile arasına mesafe koyacağına yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, çok sağlam bir vücuda sahip olmasına ve yeterince sağlıklı ve dikkatli beslenmesine rağmen orta büyüklükte bir hastalığa denk geleceğine ve uzunca bir süre bu hastalık ile savaşacağına alamet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu