DRüya Tabirleri

Diş Çıkarmak

Rüyada Diş Çıkarmak

Rüyada diş çıkarmak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında bir takım olumsuz olayların meydana geleceğine, bireyin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına rivayet edilir. Rüyayı gören bireyin tüm manevi dünyasını alt üst edecek kadar kötü olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı günlerin geleceği ile yorulur.

Rüyada Diş Çıkması

Rüyayı gören bireyin canının sıkılmasına ve ağız tadının kaçmasına tabir edilir ve hayır olarak değerlendirilmez. Hem iş hayatında hem de özel hayatta yaşanacak olan tatsız ve moral bozan konuların varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Diş Çıkardığını Görmek

Eğer bebek hiç zamanı değilse ve diş çıkarıyorsa bu iyi şekillerde yorumlanmaz. Hastalık, üzüntü, dert ve keder olarak açıklanır. Rüyayı gören bireyin zorluğa ve zahmete düşeceğine, başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına kılavuz eder.

Rüyada Diş Çekmek

Değişim ve yenilik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin geleceği ile ilgili yeni adımlar atacağına, hayırlı kararlar alacağına, bu durumunda kendisine şans ve uğur getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüya sahibi için sağlıklı, uzun ve mutlu bir hayat yaşamaya alamet eder. Kişi, doyasıya, ağız tadı içinde, geçim sıkıntısı, borç, hastalık ve önemli sorunlar olmadan dilediğince bir ömür geçirecek demektir. Bolluğa, berekete ve zenginliğe yorulurken rüyayı gören bireyin yaşadığı sürece sevdikleriyle hep beraber olacağına işaret eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyayı gören bireyin, çok değer verdiği ve saygı gösterdiği bir bireyin vefat haberini alacağına alamet eder. Bu vefat üzerine uzunca bir süre sıkıntı içinde kalmaya, yas tutmaya ve çok büyük ve derin bir üzüntü yaşamaya rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu