DRüya Tabirleri

Diş Düşmesi

Rüyada Diş Düşmesi

Rüyada diş düşmesi iyi anlamlara gelmez ve hayırlı şekillerde tabir edilmez. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin üzgün, kötü ve çok tatsız günler geçireceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin karalar bağlayacağı, yas tutacağı ve derin bir acı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada diş düşmesi görmek anlamı, maddi manevi zarar ve ziyana uğramaya, para, mal ve güç kaybetmeye, rüya sahibinin içine acı ve ateş düşmesine rivayet edilir. Zor ve kötü bir dönemin yaşanacağına, rüyayı gören bireyin suskunlaşacağına ve sürekli düşünceli olacağına kılavuz eder.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi

Rüyada çürük diş düşmesi hayırlara alamet eder ve rüyayı gören bireyin tüm sıkıntılarının, dertlerinin, üzüntülerinin ve borçlarının biteceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, beden sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesinden ve spor yapılmasından ötürü çok sağlıklı olunduğuna ve çok uzun yıllar rahat ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada Diş Çıkması

Rüyada diş çıkması, hayra yorulur. Sıkıntılı bir döneme girildiğinde, parasal ya da ruhsal bir sorun yaşandığında ve çok büyük bir üzüntü duyulduğunda çok yakın bir bireyin desteği ile düze çıkılacağına ve rahat bir nefes alınacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, çok uzun bir zamanda ve andan beri aynı yerde oturmaktan, aynı işi yapıp aynı kişiler ile arkadaşlık yapmaktan sıkıntı duyulduğuna ve çok kısa bir zaman içerisinde hayatta yenilikler yapılacağına ve hayatın istenilen şekilde renkleneceğine işaret edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu