DRüya Tabirleri

Diş Düşürmek

Rüyada Diş Düşürmek

Rüyada diş düşürmek, rüya sahibi bireyin ailesini simgeler. Bazen de mala, sahip olunacak tarlaya, alınacak eve çağrışım yapar. Kimi zaman da ayrılığa ya da aileden birinin vefatına kılavuz eder. Rüyada diş düşürmek genel olarak ailede ve akrabalar arasındaki yaşanacak kayıplara işaret eder.  Diş düşürmek aynı zamanda ve anda bireyin iş ya da aile arasında sahip olduğu gücünü kaybedeceğini de gösterir. Üst dişlerinizin düşmesi, ticari anlamda yaşanacak kazançlara, alt dişlerin düşmesi ise üzüntü ve kedere yorumlanır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek, yaşadığınız sıkıntılardan kendi çabalarınızla kurtulacağınıza ve iş hayatındaki sorunlarınızın git gide azalacağını ifade eder. Ağrıyan dişinizi çektirdiğinizi görmeniz, sizi huzursuz eden ve size acı veren durumların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda rüyada diş çektirmek yaşanan hastalıkların şifa bulması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Diş Çıkartmak

Rüyada diş çıkartmak, yaşanacak parasal sıkıntıların çoğalacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına kılavuz eder. Şayet rüyada çıkan diş temiz ve beyaz ise alınacak müjdeli haber olarak da yorumlanmaktadır. Evli kadın rüya sahibi için bu rüya, sağlıklı bir bebeğin, bekar kadın rüya sahibine ise hayırlı bir talibin habercisidir. Erkek rüya sahibi için ise, işinde yükseleceğine ve kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Diş Ağrıması

Rüyada diş ağrıması akrabalarınız tarafından bir zarara uğrayacağınız veya yakın çevrenizdeki kişilere duyduğunuz güvenin suiistimal edileceğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda rüya sahibi bireyin kendine duyduğu güvenin de tam olmadığını, inançları ile ilgili şüpheler yaşadığını ifade eder. Rüyasında dişinin ağrıdığını gören kişi duygusal hayatı ile ilgili boşluk yaşıyor demektir. Bazı rüya alimlerine göre ise, İş hayatında yapılması düşünülen değişikliklere tabir edilen rüya, yapılacak değişikliklerin kişiye bir hayrı olmayacağını ve yanlış bir tercihten sakınılması gerektiğinin habercisidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu