DRüya Tabirleri

Diş Fırçalamak

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada diş fırçalamak, hayatında ve işinde titizlenen, yaptığı her işin kusursuz olmasını isteyen, hataya hoş görü göstermeyen, mükemmeliyetçi, düzenli, toplu ve temiz kişilere işaret eder. Rüya sahibi yaptığı işin en iyisi olmasını ister ki, başarıları ve işindeki yüksek performansı sayesinde herkesin güvendiği ve tercih ettiği biri olsun.Bu kişi kazandığı paranın hakkını da son kuruşuna kadar vermek ister.

Rüyada diş temizlemek bazen de bir şeyi ört bas etmeye çalışmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini huzursuz eden, duyulduğu zaman başının ağrımasına neden olacak olan bir şeyden kurtulmak için bir hayli zorlanacağı ve ter dökmesi gerekeceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Diş Görmek

Çok hayırlıdır. Rüyasında diş gören bireyin hayatı çok güzel olacak demektir. Rüya sahibi, hiçbir sağlık sorunu olmadan, gönlünce bir yaşam geçirecek ve ilerleyen yaşına rağmen genç ve güzel kalacaktır.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz diş görmek anlamı büyükçe bir mal varlığı ve kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibine piyangodan para çıkacağı şeklinde yorum yapılır. Bazı rüya tabirleri beyaz dişi şans ve kısmet olarak tabir eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören bireyin hayatı karışacak, düzeni bozulacaktır. Rüya sahibi büyük bir borcun altına girebilir ya da maddi bir zarar görüp büyük bir sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada Altın Diş Görmek

İlim okumuş, âlim kişiye işaret eder. Rüyada altın diş gören kişi bu alim kişiden feyz alıp, çevresindekiler tarafından büyük saygınlık ve büyük ilgi görecektir.

Rüyada Dişin Kırılması

Yıkıma neden olacak, acısı hiç dinmeyecek bir kayıp anlamına gelir.

Rüyada Diş Çektirmek

Kişi isteyerek diş çektiriyorsa bağış yapacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu