DRüya Tabirleri

Diş Sökmek

Rüyada Diş Sökmek

Rüyada diş sökmek, çekilen acıların sona ereceğine ve huzur dolu günlere kavuşulacağına alamettir. Rüyasında kendi dişlerini söktüğünü gören kimse, dertlerine kendisi çözüm bulur ve çabalarının sonucunu alır. Acı ve kederin sona ereceğine haber veren bir rüyadır.

Rüyada Ön Dişlerini Sökmek

Rüya sahibinin ebeveynlerinin ve aile üyelerinin çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağını, aile ilişkilerinin çok daha iyi olacağını ve anlaşmazlıkların, sıkıntıların ortadan kalkacağını işaret eder. Ön dişlerini çektiğini gören kimselerin teyzeleri veya dayılarından müjdeli haberler gelir.

Rüyada Arka Dişleri Sökmek

Arka dişlerini söktüğünü gören kimse akrabaları ile ilgili yaşadığı tüm sıkıntıları ortadan kaldırır. Küs olduğu yakınları ile barışır, miras sorunları varsa çözülür ve akrabalar ile iç içe güzel günler geçirir. Arka dişler anne baba akrabaları ile ilgili çözüm bekleyen olayların aydınlığa kavuşacağına ve neşeli günler geçirileceğine kılavuz eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüya sahibinin isteği dışında gelişecek bir takım olaylar neticesinde üzücü durumlar içinde olunacağına ve aile, akraba ilişkilerinin kötüleşeceğine yorumlanır. Rüyasında diş çektirdiğini gören kimse, işi ile ilgili önemli aksilikler yaşar veya işini kaybeder. Aynı zamanda ve anda bireyin ayağını kaydırmak isteyen bir iş arkadaşına veya ortağa da işaret eden rüya bireyin dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı bir mahiyete sahiptir. Rüyasında diş çektirdiğini gören kişi sağlığı ile ilgili sorunlar yaşar ya da yakın akrabalarından bir kimsenin vefat haberini alır.

Rüyada Diş Sökmek Psikolojik Yorumu

Diş ile ilgili rüyalar psikolojik açıdan bireyin duyduğu sıkıntıları işaret eder. Bunalmış bir ruh halini, zaman zaman çözümlenemeyen durumlarda yaşanan çaresizliği ve bunalımı da işaret eder Diş sökmek ise, bireyin kendisini köşeye sıkışmış hissettiğine ve bu durumdan kurtulmak için çareler aradığına dair simgesel bir anlama sahiptir. Aynı zamanda ve anda diş sökmek, yarım kalmış işlerden dolayı yaşanan huzursuzluğun da simgesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu