DRüya Tabirleri

Diş Temizlemek

Rüyada Diş Temizlemek

Rüyada diş temizlemek, mutluluk, sevinç, temizlik, güzel ahlak ve takdir edilen bir kişidir. Rüyada diş temizleyen kişi günahlardan arınır, haramlardan sakınır, haram yemez ve günahlara tövbe eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda kin besleyen gizli bir düşmana, iş hayatında para kaybetmeye, başarısızlığa, sıkıntıların ardından ulaşılan ferah ve rahatlığa da yorulabilir.

Rüyada Dişini Misvakla Temizlediğini Görmek

Bu rüya, gören kişi için hayırlı ve iyidir. Rüyayı gören kişi başkalarının takdirini toplayan, güzel ahlaklı ve temiz kalpli birisidir. Bunun yanında bu rüyayı gören bireyin nasuh tövbesine, ahlakının güzelliğine, günah işlememeye, günahlardan arınmaya ve güzel söze de yorulabilir. Bu rüya sıkıntıdan sonra ulaşılacak kolaylığa ve sevince de kılavuz eder.

Rüyada Dişlerin Arasını Ayıkladığını Görmek

Bazı yorumculara göre bireyin rüyada dişlerinin arasını ayıklaması akrabalardan ulaşacak bir nimet ve bir hayırdır. Dişlerini ayıklarken içinden bir şey çıkarsa akrabalardan gelecek para veya maldır. Ayıkladığı şeyi başkasına veren kişi elindeki malı başkasına hediye eder. Bu rüya istenmeyen şeyin yok olmasına ve ferahlamaya kılavuztir.

Rüyada Başkasına Dişini Temizletmek

Bu rüya hayatta beklentilerinize ve arzularınıza ulaşacağınıza, isteklerinizin olacağına alamettir. Rüyasında başkasına dişini temizleten tanımadığı bir kişiden fayda görür. Eğer temizleyen kişi tanıdıksa, bu o bireyin güvenilir ve iyi ahlaklı olduğuna alamettir. Bazı yorumlara göre bu rüya yalancı tanıklığa, sıkıntı sonrası gelen hayra, kazanılan helalinden rızka ve mala, yüksek makam ve mevkilere geleceğine, ömür boyu mutluluğa, günahlardan tövbeye, kötülüklerden arınmaya işaret eder.

Rüyada Dişlerini Gıcırdattığını Görmek

Bu rüya gerçekleşecek arzulardır. Rüyada sıkarak dişlerini gıcırdatan kişi sabrının meyvesini yer yani sabrettiği işin sonucunda çok güzel bir sonuca ulaşır. Bu rüya sıkıntıdan sonra gelecek hayırlara, iyiliklere ve mutluluğa alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu