DRüya Tabirleri

Dişin Çıktığını Görmek

Rüyada Dişin Çıktığını Görmek

Rüyada dişin çıktığını görmek anlamı, genellikle rüyayı gören bireyin ciddi bir sağlık problemi yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda genel olarak da kötü haberlere işaret eden rüya, ölüm haberi almak anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin de ecelinin yaklaştığını ve vefat edeceğini gösteren bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada çıkan diş küçük ise bireyin hayatında küçük sürprizler ve mutluluklar hasıl olur. Küçük dişler gelecek güzel ve sevinçli haberlere yorulur. Kişi rüyasında ön kısımdaki dişlerinin çıktığını görürse aile üyelerinden veya akrabalardan gelecek beklenmedik güzel bir mirasa sahip olur. Çıkan diş altından ise bu durumda kazanılan para hem helal olur, hem de bereketi artar. Görülen diş bakır ise çevresine hükmeden bir kişi olunacağına, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına kılavuztir. Rüyasında azı dişinin çıktığı gören bireyin hayatında resmi açıdan büyük ve güzel gelişmeler yaşanır ve her konuda kısmetleri artar.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyasında çıkan dişinin kırıldığını gören kimsenin çok yakın aile fertlerinden biri hastalanır, aynı zamanda ve anda hasta ve ölüm döşeğinde olan bir kimseden haber alır ya da yakın bir hısımı vefat eder. Diş kırılmıyor ama sallanıyorsa ve rüya sahibi kopararak çıkarıyorsa bu durumda elinden çok yüklü miktar para çıkacağına veya mallarından büyük kısmını kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek anlamı genellikle bireyin yakın aile ve akraba çevresi ile ilgili gelecek kötü haberlere yorumlanır. Hastalık ve ölüm habercisi olarak tabir edilen rüya aynı zamanda ve anda bireyin hayatına ve sevdiklerine özen göstermesi konusunda da uyarıcı bir nitelik taşımaktadır.

Rüyada Azı Dişi Görmek

Rüyada üst azı dişlerini gören kişi dayısından veya dayı çocuklarından haber alır. Arka kısımda bulunan üst azı dişleri ise büyük anneleri ve dedeleri simgeler ve onlardan gelecek haberlere yorumlanır. Aynı zamanda ve anda rüyada üst azı dişleri görmek anlamı bireyin gurur verici işler içinde olacağının da habercisidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu