DRüya Tabirleri

Dişin Düştüğünü Görmek

Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek

Rüyada dişin düştüğünü görmek anlamı akrabaya yorulur. Görülen diş rüyaları daima akraba ile anlaşılır. Dişin durumu, biçimi ve dişte meydana gelenler hep akrabalarla ilgilidir. Rüyada alt çene anne tarafından gelen akrabalara, üst çene ise baba tarafından gelen akrabalardı. Rüyada hangi çenede bulunan diş düşerse o akrabalardan birisi vefat eder veya şiddetli bir hastalığa tutularak ölüm tehlikesi geçirir. Rüyada düşen diş bazen akraba ile ilişkileri kesmeye, akrabalarından ayrılmaya, gurbete gitmeye de kılavuz etmektedir.

Rüyada Çürümüş Diş Görmek

Rüyada dişini çürümüş gören kişi, ailesinden ayrılır. Akrabalık bağlarını koparır ve bu rüya küslüğe alamettir. Bazı yorumculara göre çürüyen diş görmek anlamı hastalığa da işaret olabilmektedir.

Rüyada Dişinin Büyüdüğünü Görmek

Rüyada dişinin büyüyüp ağzını kapladığını gören kimse güçlü ve kuvvetli bir akrabadan destek alır. Onun himayesine girer böylece rüya sahibi de kudretli ve şanı yüce birisi olur. Bu rüya iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelerdir. Yine bazı yorumculara göre büyüyen diş akrabalar arasından çıkacak ve nam salacak kuvvetli bir kişiye alamettir. Ağızda dişin büyümesi kuvvetli bir akrabanın diğerlerini gözetip kollamasıdır.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Bu rüya, bireyin duyacağı kötü sözdür veya elde edilecek kazançlarda meydana gelen zarara, bireyin işlerinin bozulmasına, elden çıkacak paraya alamettir.

Rüyada Dişlerin Aralıklı Olduğunu Görmek

Aralıklı dişler, aile ve ya akrabalarda oluşacak küslükler, komalar ve ayrılmalardır. Akrabalar arasında fesat çıkar ve münakaşa edilir. Bu rüyayı gören kişi ailesinden veya tanıdıklarından ayrılır. Akrabalarla ilişiği kesmeye de işaret eder.

Rüyada Dişlerin Siyah Olduğunu Görmek

Rüyasında dişlerinin siyah olduğunu gören kişi kısa süreli bir üzüntü yaşar ve kendisine keder isabet eder.

Rüyada Dişi Elimde Kalmak

Böyle bir rüya bireyin kendi eliyle işlerini bozacağına alamettir. Yine bu rüya israfa, paranın kötü harcanmasına da kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu