DRüya Tabirleri

Dişini Çekmek

Rüyada Dişini Çekmek

Rüyada dişini çekmek, rüyayı gören bireyin sevdiklerinin kendisine sitem edeceğine işaret eder. Kişi, yakınlarına, dostlarına ve arkadaşlarına karşı ilgisiz ve duyarsız olacağı günler geçirecek bu nedenle de onları kendine küstürecek demektir. Rüya sahibinin sadece kendisine ve kendi sorunlarına zaman ayıracağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına tabir edilir.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Rüyayı gören kişiyi sonradan zor duruma düşürecek, suçlu kılacak, başını ağartacak ve bu nedenle kapısına insanları dökecek bir hataya düşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi şimdi kendisine çok cazip gelecek bir işe girecek lakin sonra bu işin kendisine avantaj değil, dezavantaj getireceğini görecek demektir.

Rüyada Dişini Çektiğini Görmek

Rüya sahibinin ailesini, akrabalarını ve tüm ahbaplarını üzecek hal ve hareketlerde bulunacağına lakin bunu kasıtlı olarak değil elinde olmayan bazı nedenlerle yapacağına sonradan da onların gönlünü almakla uğraşacağına alamet eder.

Rüyada Dişini Çıkarmak

Rüyada dişini çıkarmak da kendi dişini çekmekle aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören bireyin kolay ve kısa yoldan kazanç elde etmek için bir girişimde bulunacağına bunun kendisine hayır değil uğursuzluk, şanssızlık, mutsuzluk ve sıkıntı getireceğine, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına rivayet edilir.

Rüyada Çürük Dişini Çekmek

Hayırlara kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin kendisini çok üzen, sürekli kafasını kurcalayan, huzursuz, endişeli ve üzgün olmasına neden olan bir durumdan ya da hastalıktan kurtulacağına, rahat edeceğine, kendini adeta yeniden doğmuş gibi hafif ve iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Sallanan Dişini Çekmek

Rüya sahibinin ayağına dolanan, rızkına ve kazancına engel olmaya çalışan, başarılarını köstekleyen ve söyledikleri ile umutlarının kırılmasına neden olan bir akrabası ile arasına mesafe koyacağına ve böylece önünün açılacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu