DRüya Tabirleri

Dişinin Kırılması

Rüyada Dişinin Kırılması

Rüyada dişinin kırılması, ölecek bir aile büyüğü demektir. Rüyada dişinin sallanıp sonunda kırıldığını gören kişi anne veya baba tarafından birisini kaybeder. Kırılan diş eğer ön taraftaysa yakın akrabaya, arkadaysa uzak akrabaya kılavuz etmektedir. Rüyada kırılan diş günahın insandan gitmesi, günahı terk etme, yaptığı hatalardan pişmanlık duyma, tövbe etme anlamındadır.

Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Bu rüya hastalığa işaret edebilir. Yine bazı yorumculara göre bu ölümün yaklaşmasıdır. Diş evlada da işaret olabileceğinden yeni bir diş çıkması doğacak bebek olarak da yorumlanır. Bu rüya alınacak kötü bir havadis, beklenmedik bir yolculuk, evladın çok olması anlamlarına gelebilir; yine rüyada yeni bir dişin çıktığını gören kimse müjdeli bir habere ulaşır. Dişin büyük veya küçük olması alınacak müjdenin de küçük veya büyük olmasıdır. Rüyada ön dişler uzar ve büyüse yakın akrabalarınız tarafından size ulaşacak hayır ve onlar tarafından size verilecek güzel haberlerdir. Arkada çıkan dişler büyürse bu da tanımadığınız bir adamdan göreceğiniz iyilik ve size ulaşacak menfaattir.

Rüyada Dişin Altından Olması

Rüyada altından dişlere sahip olmak, sağlığın düzelmesine, hastalıklardan şifaya, beklenmedik yerden gelecek para ve maldır. Bazen bu rüya ulaşacak ufak sıkıntılardır. Altından olan dişler para kaybetmeye de yorulabilir.

Rüyada Dişin Bakır ya da Demirden Olduğunu Görmek

Bu rüya oldukça hayırlıdır. Erişilecek büyük hayırlar, artan bereket, bolluk, erişilecek makamlar, devamlı mutlu olma ve sevindirici haber alma olarak yorumlanır. Bakır veya demir diş, rüya sahibinin dirayetli ve sözü geçen biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi idareciyse, iyi ve güvenilir bir idareci olduğu ve emrindekilere adil davrandığı anlamına gelir. Rüyada azı düşünün güzelliği ve büyüklüğü ülkenin refahına devlet büyüklerinin işlerinin ehli olmasına yorulur

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu