DRüya Tabirleri

Dışkılama

Rüyada Dışkılama

Rüyada dışkılama, rüyayı gören bireyin, kendisini zor duruma sokan ve çok büyük sıkıntı veren şeylerden kısa bir zaman içinde çok gayret göstererek kurtulacağına, bu sayede kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına ve kısa bir zaman içinde yaptığı iş ile ilgili olarak çok üst bir mevkiye terfi edileceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil Dışkılama   

Rüya sahibinin, aile hayatında kendisini sıkıntıya sokan şeyleri ortadan kaldırdıktan sonra çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına ve daha sonra bu ortaklığı bozup işlerin başına tek başına geçerek kazandığı miktarı daha da arttıracağına işaret eder.

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyayı gören bireyin, sevdiği şeyleri yapmasını ve başarı kazanmasını engelleyen şeylerden kısa bir zaman içinde hızlı bir şekilde kurtulacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, bu iş sayesinde hiç beklemediği teklifler alacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına ve kazandığının bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına kılavuz eder.

Rüyada Dışkıya Basmak

Rüya sahibinin, kendisini kurtardığını düşündüğü bazı sorunlara hiç ummadığı bir anda hazırlıksız yakalanacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, kendisi için hazırladığı bazı projeleri yarıda bırakacağına ve bu durumu düzeltmek ve sorunları en az zararla atlatmak için iş konusunda daha tecrübeli bir kişiden yardım alacağına rivayet eder.

Rüyada Kanlı Dışkı Görmek

Rüyayı gören bireyin, işlerinin Allah ’ın izni ile düzeleceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına ve başarılı işler gerçekleştirileceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu