DRüya Tabirleri

Dişleri Dökülmek

Rüyada Dişleri Dökülmek

Rüyada dişleri dökülmek, çok uzun bir ömre haber verir. Rüya sahibinin çevresindeki herkesten uzun ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eden rüya, aynı zamanda ve anda alınacak güzel haberlerin de müjdecisidir. Tüm dişlerinin döküldüğünü gören kimsenin şansı açık olur ve hayatındaki tüm sorunlardan kurtulur. Borcu olan kimseler için de yüklü miktarda paraya kavuşmak anlamına gelir. Rüyada bazı dişlerin döküldüğünü gören kişiler ise, sıkıntılarından kısa bir süreliğine kurtulur. Tüm üst dişlerinin döküldüğünü gören kimsenin akrabalarındaki hasta kişiler iyileşir, alt dişlerin tamamının döküldüğünü gören kimsenin ise evinde dirlik, düzen ve bereket olur. Bazı yorumlara göre ise, hane halkının kalabalıklaşacağına ve yeni doğacak bebeklerin işaretçisidir.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Genellikle aile üyeleri ile yaşanacak tatsız ve tartışmalı ortamlara işaret eder. Hane içinde yaşanacak büyük kavgalara ve bazen de ayrılıklara işaret eder. Rüyasında tüm dişlerinin sallandığını gören kişi evini terk eder veya akrabaları ve ailesi tarafından dışlanır. Borç batağına saplanmanın ve günahkar bir hayat yaşamanın da kılavuzidir. Rüyada diş sallandığını görmek anlamı bireyin ölümcül bir hastalığın pençesine düşeceğine de yorumlanır. Tek bir dişinin kaldığını ve onun da sallandığını gören kimse için vefatın yaklaştığı söylenmektedir.

Rüyada Dişlerin Tamamının Çekilmesi

Tüm dişlerinin çekildiğini gören kimse hayatında büyük değişiklikler yapar. Sorunları çözülür, borçlarından kurtulur, geçimsiz bir eşe sahipse ayrılır ve yeni bir hayat kurar. Bazı durumlarda yapılacak şehri ve iş değişikliklerine de işaret eder.

Rüyada Dişleri Dökülmek Psikolojik Yorumu

Sıkıntılı ve huzursuz bir ruh haline sahip olunduğunun simgesidir. Kişinin tüm sorunlarından kurtulmak ve uzaklaşmak istemesi olarak da yorumlanabilir. Diş dökülmesi aynı zamanda ve anda bireyin çevresinde pek arkadaşı kalmadığı ve giderek yalnızlaştığı şeklinde de anlamlandırılabilir. Bu tip rüyalar güvensizlik ve yalnızlık duygusu ile baş edememe halinin simgesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu