DRüya Tabirleri

Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek anlamı, genellikle hayra yorulmaz ve bireyin ailesinden veya akrabalarından alacağı kötü haberlere yorumlanır. Dökülen dişlere göre rüyanın tabiri de değişmektedir. Bazı yorumlara göre, tüm dişlerinin döküldüğünü görmek anlamı, rüya sahibinin çok uzun bir ömre sahip olması şeklinde yorumlanır. Dökülen dişler içinde kayıp bir tane var veya görülemiyor ise bu durumda bireyin birinci dereceden bir yakını uzak bir memlekete gider. Kayıp diş bulunur ise giden kişi geri döner. Rüyada üst ön dişlerinin düştüğünü gören bireyin babasının akrabalarından vefat haberi gelir.

Alt ön dişlerin dökülmesini görmek anlamı ise anne akrabalarından gelecek olan vefat ya da üzücü haberlere kılavuz eder. Kişi tüm dişlerinin kucağına döküldüğünü görüyor ise ve bayan ise bu durumda gebe kalır ve erkek evlat sahibi olur. Sadece alt dişlerinin döküldüğünü gören kişi büyük bir üzüntü sonrası acı çeker. Dişlerin dökülmesi aynı zamanda ve anda bireyin borçları olduğunu gösterir ve dökülen diş sayısı kadar borcu olan kişilere ödeme yapar.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyasında dişlerinin sallandığını gören kimse ailesinde sıkıntı yaşar. Aile fertleri içinde sonu kavgaya varacak sert tartışmalar ve tatsızlıklar yaşanır. Üst dişlerin sallanması baba tarafındaki akrabalarla tartışmalar ve sıkıntılar yaşanacağına kılavuztir. Alt ön dişlerin sallanması ise annenin akrabaları ile yaşanacak tartışmaların habercisidir. Dişlerin sallanması sağlık açısından da olumsuz haberlerin alınacağını, gurbete gidileceğini ve rüya sahibinin ömrünün azaldığını gösterir. Diş sallanması genellikle hayra yorulmaz. Tek dişinin sallandığını gören kişi amansız bir hastalığa yakalanır ve çok geçmeden vefat eder.

Rüyada Dişlerin Düştüğünü Görmek

Diş düşmesi genel olarak iyi ve uzun bir ömre işaret eder. Dişleri düşen kimsenin çocuğu olur veya evlatlarından torun sahibi olur. Kalabalık ve vefalı bir aileye işaret ettiği gibi, gurbete gidileceğinin de göstergesidir. Düşen diş kaybolursa bireyin ecelinin geldiğini bildiren rüya, kayıp dişin yeniden bulunması halinde ise uzaklardan gelecek olan bir sevilene işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu