DRüya Tabirleri

Dişlerin Kırılması

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerin kırılması, akrabalardan birisinin duruma alamettir. Dişle ilgili rüyalara genellikle anne veya baba tarafındaki akrabalara işaret eder. Üst çenede bulunan dişler baba tarafı, alt çenede bulunun dişler de anne tarafıdır bu nedenle rüyada dişinin kırıldığını gören hangi çenedeki diş kırıldıysa o akrabalarından birisini kaybeder. Öndeki dişler yakın, arkadaki dişler ise uzak akrabalardır. Rüyada dişin kırılması bir akrabayı kaybetmektir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada görülen üst dişler baba tarafıdır. Üst çenedeki ön dişler yakın akrabalara, alt çenedeki ön dişler de anne tarafından yakın akrabaya kılavuz eder. Bu nedenle dişlerde görülen durum genellikle akrabaların ve ailenin durumu ile ilgili yorumlanır. Dişin sallanması hastalığa tutulma, dişin düşmesi ölmeye veya ölümden kurtulmaya alamettir.

Rüyada Çürümüş Diş Görmek

Rüyada görülen çürümüş diş rüya sahibine gizlice düşmanlık eden bir akrabadır. Rüya sahibi dişini çıkarıp atsa, kendisine düşman olan bu kişiye galip gelir. Çürümüş dişin düşmesi veya kırılması düşmanlık eden bir akrabanın ölmesidir.

Rüyada Dişin Sallandığını Görmek

Rüyada oynayan veya sallanan diş hastalıktır. Rüyada sallanan diş hangi akrabayı temsil ediyorsa o bireyin hastalanmasıdır. Rüyada sallanan dişini çekip herhangi bir yere gömen kişi hiç ummadığı bir yerden kazanç elde eder.
Rüyada Dişlerinin Uzadığını Görmek

Rüyada dişlerinin normalden daha uzun olduğunu gören kimse hiç beklemediği bir güce, şana ve şöhrete kavuşur. Bu rüya akrabalardan ulaşacak hayra, menfaate ve nimete de alamettir.

Rüyada Dişlerini Sararmış Görmek

Rüyada sararmış ve pis görünümlü dişler utanmaya, yüz kızartıcı harekete veya aile arasında meyana gelecek münakaşaya alamettir.

Rüyada Dişlerinde Kötü Koku Olduğunu Görmek

Rüyada dişlerinden kötü kokular geldiğini gören kişi veya ailesi hakkında dedikodu yapılır ve onlar kötü bir şekilde anılırlar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu