DRüya Tabirleri

Divan Görmek

Rüyada Divan Görmek

Rüyada divan görmek anlamı, rüyayı gören bireyin rahatının, sağlığının, huzurunun, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin dertlerinin çarelerine, sorunlarının ve sıkıntılarının da çözümlerine kavuşacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah ’a şükredeceğine ve halinden memnun olacağına işaret eder.

Rüyada Divan Örtüsü Görmek

Rüyayı gören bireyin ketum kimse olduğu ve en çok da özel hayatı ve aile yaşantısıyla ilgili olarak kimseye sırrını vermediği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin sadece kendisinin bildiği bir takım konuların varlığına, onun da bu konuları herkesten sakladığına alamet eder.

Rüyada Divana Oturmak

Rüyayı gören bireyin ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine kılavuz eder.

Rüyada Divana Uzanmak

Rüyayı gören bireyin işlerinin çoğalması dolayısıyla da kazancının artması sayesinde refah düzeyinin yükseleceğine, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Divanda Yatmak

Rüyayı gören bireyin geçim derdinin sona ereceğine, başarılarının artacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına ve yaşamın tadını doyasıya çıkarmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kanepe Görmek

Rüyayı gören bireyin yaralarının merhemine, hastalıklarının da ilacına kavuşacağına bu sayede hem maddi hem de manevi olarak rahat edeceğine, kötü günleri geride bırakacağına, güzel günler yaşayacağına ve daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek anlamı de aslında divan ve kanepe görmek anlamı gibi açıklanır. İşlerin hafiflemesiyle birlikte daha kolay şekilde rızık elde etmeye ve mutlu olmaya işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu